ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend סטיילינג » מיהו הסטייליסט ?

מיהו הסטייליסט ? 

צילום:shutterstock

 

מכתיב לוק, מעצב סגנון או שוחר יופי ואסתטיקה?

 סטייליסט, הוא אדם הנושם וחי אופנה. תפקידו ליצור, לייעץ ולהעניק ללקוח שלו את המראה הסופי המושלם!  מקצוע הסטיילינג פופולארי ונדרש גם ע"י לקוחות
פרטיים וגם בתחום ההפקות. אפשריות התעסוקה מגוונות מאוד והן כוללות:

סטיילינג אישי
בחינת הסגנון הקיים של הלקוח והתאמתו לאישיותו ואופיו. בחינת ארון הבגדים סידורו וארגונו מחדש. יעוץ והלבשה, בניית מלתחה, השלמת המראה הכללי ע"י יעוץ נכון למראה השיער, טיפוח האישי, אביזרים נכונים ועוד.

סטיילינג להפקות אופנה ותצוגות
קביעת המראה הכללי של התצוגה- הפרסומת-ההפקה, עבודה מול בעלי המקצוע השונים והנחייתם לקונספט והמראה הכללי של ההפקה.(צלם, מאפר, מעצב שיער וכו'), הלבשה ואבזור של הדוגמנים-שחקנים. יצירה של פרטי לבוש ואביזרים מחומרים מיוחדים התורמים למראה הסופי.

יעוץ והכוונה לסלבס ואנשי עסקים
יעוץ לפוליטיקאים, אנשי עסקים ומפורסמים למיניהם, הכוונתם למראה הנכון המבליט והמשקף את המסר אותו הם מעוניינים להעביר, ליווי בפרויקטים גדולים והופעות, התאמת המראה לצרכים השונים (הופעות במה, צילומים לטלוויזיה פרמיירות טקסים ועוד.

 

מגמת הסטיילינג החדשה בבית הספר למקצועות היופי "ירין שחף", הוקמה מתוך הבנה כי איפור וסטיילינג הם מקצועות המשיקים זה לזה. מאפרים רבים גם סטייליסטים, עובדה המרחיבה את אפשריות התעסוקה בתחום ההפקות והעבודה מול לקוחות פרטיים.
מגמת הסטיילינג המעשי כשמה כן היא! מטרתה להעניק כלים מושלמים ומעשיים לעבודה בפועל. תכני הקורס מגוונים ועוסקים החל מרקע בתחום האופנה ועד עיסוק מעשי . הקורס כולל צילומי סטודיו וצילומי חוץ ואף כולל סיורים ברשתות אופנה, חניות שונות ומפגשים עם בעלי מקצוע בתחומים מתחומים משיקים.
כל משתתף מקבל חוברת הכוללת את תכני הקורס, תכנים מקצועיים, הטבות, הנחות ורשימת כתובות ומקומות בהם ניתן להשיג שיתופי פעולה, פרטי לבוש ואביזרים. כל זאת בכדי להעניק את הידע המעשי והקשרים להם זקוק הסטייליסט לביצוע עבודתו באופן מושלם.
משך הקורס: 14 מפגשים אחת לשבוע. משך כל מפגש כשעתיים וחצי עד שלוש שעות. הקורס פתוח לקהל הרחב, לאוהבי תחום היופי והאסתטיקה. הוא מיועד לאלו המעוניינים לרכוש מקצוע חדש ומרתק ולאלו העוסקים בתחומים משיקים המעוניינים להרחיב את אפשריות התעסוקה.(מאפרים ,אופניים, מלבישים, בהפקות תיאטרון, יועצי תדמית, כתבי אופנה, בלוגרים, קניינים ועובדים ברשתות אופנה מובילות)

מרצי הקורס הם מיטב הסטייליסטים – כל שיעור יועבר על ידי מומחה בתחומו.

רכזת מגמת הסטיילינג: גלי גרינפלד דרייר

רכזת מגמת הסטיילינג: גלי גרינפלד דרייר