ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » טרנד: שולפים ציפורניים

טרנד: שולפים ציפורניים 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 


מאוירות, מקושטות, מעטורות אבני חן ועמוסות כל טוב. הציפורניים המעוצבות הפכו לטרנד רותח. שרית פנחס, מעצבת וטכנאית ציפורניים מקצועית מסבירה: "קישוטי הציפורניים תפסו בשנים האחרונות מקום של כבוד. די לבחון מקרוב את עיטורי ציפורניים העכשוויים, כדי להבין שאלה הפכו ליצירה של ממש, כסמל לביטוי אישיותי. טכנאות ציפורניים הפכה למקצוע לכל דבר וזה עניין הדורש מיומנות טכנית ומעוף יצירתי."


באיזה צבע?
בעונת החורף יככבו הגוונים הכהים: כחולים,ירוקים, סגולים אפורים ואדום יין. המרקמים הם: מתכתי/מטאלי/הולוגרמה. צבע החרדל גם הוא הפך לחלק בלתי נפרד מהסצנה. ניתן לראות אותו בבגדים, באיבזור וכמובן על הציפורן. הזהב והכסף עדיין נוכחים ומשתדרגים למראה בוהק יותר עם אפקט מטאלי מנצנץ. לא מעט חברות השיקו את הלק המנצץ, שבמריחה אחת מקפיץ את המראה והופך אותו למנצנץ.

כך תעשי זאת בעצמך:
1. כדי ליצור מראה בוהק ונוצץ ניתן למשוח לק בשיטה הרגילה ומעליו נצנצים בשילובי גוונים תואמים. המחירים נעים בין 10-60 ש"ח.
2. למעדיפות להישאר עם אותו גוון כל החודש, ללא החלפת צבע בתדירות, מומלץ על שימוש בתכשיר ג'ל לק. הוא מחזיק כ-3 שבועות ובעל יכולת היצמדות למצע הציפורן. את הג'ל ניתן למצוא בכ-530 צבעים וגוונים. מחירו נע בין 120 ש"ח – 220 ש"ח (תלוי באיזה מכון).

כלות מה אתן אוהבות?
צבע הלק צריך להתכתב עם סגנון השמלה/צבע השמלה וגווני האיפור. רוב השמלות הן בצבע לבן ושמנת, אך הטרנד הנוכחי הוא בסגנון הוינטאג'. המגמה באה לידי ביטוי בציפורניים בסגנון ציור תחרה או עם פרחי אקריל וורודים, סגולים, וכתומים על מצע של לק בגוון שמנת.

שרית פנחס – קיבוץ נגבה
מנהלת פורום בניית ציפורניים
אומנית ציפורניים, מאסטר בכל סוגי האיפור . כל הצילומים בכתבה: שרית פנחס

 

https://www.facebook.com/saritpinhcs?ref=ts&fref=ts