ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » מחזירים את הצבע לפנים

מחזירים את הצבע לפנים 

07

חורף, קור- למי בכלל יש חשק להתאפר? אממה, להתלבש במיטב השכבות, הסטיילינג ולדגמן פנים "ערומות" בלי מעט איפור– זה כבר נראה  פחות טוב. החדשות הטובות: אפשר להתאפר בקלילות  בלי להשקיע שעות נוספות . ירין שחף עם כמה טיפים שיחזירו את הצבע לפנים בעונת החורף המנומנמת.

לפני הכל קרם לחות:
בעונת הקרה העור מתייבש, חימום מלאכותי של מזגנים לא טורם לאלסטיות העור . לפני הנחת  האיפור יש לנקולמרוח קרם לחות עשיר בתחליב. הקרם ירווה את העור ויעניק לו את הגמישות הרצוייה לבסיס האיפור.  גם התחושה על הפנים הופכת נעימה יותר והמראה המתקבל וחיוני  ורענן.

מייק-אפ ברקם נוזלי:
כדי לא לחוש במסכה  מכבידה . ניתן להשתמש במייק אפ נוזלי  דק  למרות שרמת הכיסוי שלו פחותה יותר מזה המוצק.  המראה הופך טבעי יותר  ונטול עומסניתן לדלל את קרם הבסיס עם כדי ליצור מראה שזוף יותר מניחים מעט ברונזר  שיחליף את הפודרה ויקבע את המייק אפ..

לעפעף כל הדרך:
אזור העפעפיים מועד לפורענות מאחר והוא דק  והפוך  במהירות לשומני. כדי לייבש את המקום מניחים מעט טלק על העפעף ורק אח"כ את הצללית הרצויה. הטלק סופח  את השומן והצללית תשרוד לאורך זמן.

צללית אופנתית:
צלליות בגוונים של תכלת ירוק וטורקיז  הם כוכבי העונה:  גם – מחמיאים לעור הישראלי. כדי להגדיל  את  "הלבן שבעיניים" מורחים עיפרון לבן על ק הריסים. הצבע יתחבר ללבן שגלגל העין והעין תראה גדולה ומוארת.

מסקרה:
אל תוותרי על מסקרה . עיבוי הריסים יוצר מראה רענן,ממוקד ומדגיש עיניים

שפתון בוהק:
איזור השפתיים  רגיש במיוחד בעונה הקרה .על מנת למנוע יובש וסדקים באזור השפתיים מניחים עליהם מעט קרם לחות. אחר כך מושחים שפתון, מפדרים אותו במעט פודרה ומניחים שכבה נוספת מעל. התוצאה:  שפתיים רכות ,נעימות ויכולת עמידות ארוכה במיוחד של השפתון .

ירין שחף הינו מורה ומנהל בית הספר מס'1 למקצועות היופי (איפור, סטיילינג, שיער)
לאתר:

http://yarin-shahaf.co.il/