ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שישי, יולי 19, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » טרנד: גברים בלי תחתונים

טרנד: גברים בלי תחתונים 

"הליכה בלי תחתונים מרגישה לי נוחה ומשוחררת." אומר ר. דוגמן ושחקן תל אביבי מוכר מאוד.
סקר שנערך לאחרונה, בדק את העדפותיהם של מאות גברים ישראלים וכלל גם שאלות על נוחות אישית והרגלי הליכה בתחתונים. ההפתעה: תשעה אחוזים מתוכם העדיפו ללכת בלי באופן קבוע.

צלמי הפפארצי בהיכון…

בלוס אנג'לס והוליווד של 2012 התופעה של ללכת ללא תחתונים הפכה לטרנד של ממש. הסלבס מודעים לצלמי הפפארצ'י שרוחשים סביבם. כל שיער ערווה שמציץ, זוכה לסיקור ומשאירה אותם בכותרות – מה רע?
אתרי רכילות עולמיים חושפים כמעט מידי יום את הידוען התורן עם חשיפה "מקרית" של פיסה מאזור החלציים.בישראל מדובר בתופעה של השנים האחרונות. לאו דווקא אצל ידוענים. זה  בישראל מדובר בתופעה חדשה. זה התחיל עם תחתונים רפויים שנראו ממש כמו מכנסיים קצרים. משם, כבר הדרך הייתה קצרה עד הפרידה הסופית.

מדים ומילואים

יוני תבור , בן 31: "מאז שאני זוכר את עצמי, אני הולך בלי תחתונים. לא מסוגל. אני מרגיש חנוק. גם הגומי הזה לוחץ לי על העצמות. אולי זה לא אסתטי אבל ממש לא אכפת לי . במילואים חברים צחקו עליי שהנשק שלי תמיד דרוך. הלוואי שגם בנות ילכו בעקבותינו … אין גבר שהמחשבה על בחורה שהולכת בלי לא מטריפה אותו.”

אל תעוותו את הגזרה

לא רק הגברים נדבקו בסחף. גם נשים נועזות החליטו כי טוב. באחת מהתוכניות הפופולאריות של טריני וסוזנה, השתיים המליצו לקהל שלהן להיפרד מהתחתונים, כאשר לובשים שמלה מדגישת מותן. וזאת בטענה שהגומי של התחתונים "עושה פס" ומעוות את הגזרה.

ויש גם אישור מהרופא !

יגאל רותם, בן 29, איש הייטק מתנדב להסביר: "גברים הם זן פרקטי. אני אוהב את הג'ינס שלי צמוד,  אבל את האיברים מאווררים. גם בשירותים קל יותר – משחררים רוכסן וזהו. אף פעם לא סבלתי משפשפת. חברה שלי בעד. אם המכנסיים נקיות – אז מה הבעיה? הרבה יותר נעים לי ונוח ככה. אפילו התייעצתי עם רופא שאמר לי שזה בריא, מאחר והטמפרטורה של האשכים צריכה להיות נמוכה יותר מחום הגוף לצורך פוריות הגבר. העובדה היא שאברי המין של הגבר חיצוניים – אז למה לכלוא אותם.?”

ומה אומרים על זה גולשי 'ניו- טרנד'?
השאירו את תגובתכם…