ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » טרנד: ורוד "בזוקה"

טרנד: ורוד "בזוקה" 

_6964

(צילום: shutterstock )

 ירין שחף:   "הוורוד התיישב גם על העפעפיים וגם על השפתיים של כוכבות אל אי.  תצוגות החורף 13 -2012  של מעצבי העל העולמיים, לא מותירות ספק. אלה מבקשים לבשר בקול גדול ומבלי להשתמע לשני פנים: הוורוד הלוהט, עומד להיות הצבע שכולנו נאמץ ומבלי להתחשב כלל בדעותינו. ובכן, פטרוניות הוליווד המצטיינות הפנימו ".

ירין שחף, אמן איפור מקצועי,  מבקש להמשיך את המגמה ובאותה נשימה גם מסייג: "הישראליות אוהבת וורוד אבל מצד שני, לא רוצות להפוך לבובות ברבי לכן, אין צורך לכסות בצלליות את כל העפעף. שליש בזוית החיצונית ושליש נוסף בזוית הקרובה לעין- יכולים לשמש מראה מתוחכם ולא וורוד מידי. גם ערבוב שני גוונים של וורוד על השפתיים יותיר מראה מסקרן.
הרעיון הוא ליצור 'נקודת מיקוד' בפנים ומשם תנועה זורמת של הסומק לכיוון הרכות. הוורוד יוצר מראה דרמטי ואלגנטי כאחד."

איפור של חורף

-בתקופת החורף ניתן להתאפר באיפור מלא. להבדיל מהעונה החמה בה הלחות והזיעה אינה מטיבה עם איפור הרי שבעונה זו האיפור ישרוד לזמן רב.
-בחורף יש לעבור לקרם לחות עשיר וסמיך, עור הפנים נוטה לאבד מהאלסטיות שלו. ניתן להחליף את המייק-אפ על בסיס מים, למייק -אפ שמנוני יותר, בשל היובש בפנים הנגרם מחימום המלאכותי או הקור העז .
-לנשים הסובלות מאדמומיות בעור מומלץ על שימוש במייק אפ או קונסילר בגוון ירוק. צבע זה ינטרל כל סוג של אדמומיות. מעליו יש למשוך את המייק אפ הרגיל בצבע העור.
-בעונה הקרה וותרו על מייק אפ משולב בפודרה , מייקאפ זה יבש ויוצר סדקים ופיצוצים קטנים על הפנים.
– נשים רבות סובלות בתקופה זו של השנה בשפתיים יבשות ומחורצות. לכן, לפני משיחת השפתון יש למרוח משחת לחות מרגיעה, להמתין מעט לספיגה ורק אז למשוח את השפתון.
-השימוש בליפגלוס שהפך לטרנדי בשנים האחרונות אינו מומלץ לנשים שלהן קמטים או חריצים סביב השפתיים. הגלוס הינו שמנוני יותר ונוטה לחדור אל תוך הקמטים והתוצאה לא מלבלבת. למקרה שחייבים:הדרך הטובה ביותר היא תחימת השפתיים בעזרת עיפרון מכיוון שהעיפרון יבש יותר מהשפתון הוא ימנע זליגה לחריצים.

(צילום: shutterstock )

הכל על ורוד -פוקסיה

למי מתאים ורוד בזוקה ?
לנשים עד גיל ארבעים
מתי לדגמן את הצבע?
בטוח שלא לשעות הבוקר , גם לא לראיון עבודה . הצבע יתאים במיוחד לבילוי ערב חגיגי.
החלטת לרכוש לך ליפסטיק? איך מודדים?
לעולם על תשתמשי בטסטר על שפתייך. זה לא היגייני ועלול להעביר לך זיהומים ומחלות. זכרי שטסטר יש רק אחד – ואינך יודעת מי התנסתה בו קודם לכן.
בחני את צבע השפתון על גב כף היד. הצבע והמרקם בגב כף היד הוא הכי קרוב לצבע ולמרקם שיתקבלו על שפתייך.
כיצד לזהות שפתון עמיד?
שחף :שפתון עמיד, הוא זה השורד על השפתיים מינימום 6 שעות . הכוונה לשש שעות של התנהגות טבעית, כולל שתיה ואכילה. חשוב לדעת שלא כל חברת איפור המבטיחה עמידות גם מקיימת . לעיתים אין מנוס פשוט מלנסות. כעיקרון אף שפתון לא יראה בסוף היום כמו שהוא נראה מיד לאחר המריחה . ניתן לבדוק במרכיבים עם הוכנסה בו שכבת לחות בתוספת סיליקון . אז הסיכוי להישרדותו גדולה יותר.
למרוח עם מכחול או עם הליפסטיק עצמו? (מריחה או משיחה)
מריחה עם מכחול עדיפה בהרבה, מאחר וניתן להגיע בעזרת המכחול לתוצאה מדויקת ואסתטית יותר מבלי לזלוג לשולי השפתיים. בנוסף, "המילוי" נעשה אחיד יותר והמראה הופך אחיד מוקפד ומלא.
איך להסיר שפתון עמיד?
בעזרת מסיר איפור לעיניים (לא תאמינו כמה הוא יעיל)