ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend תרבות » מקצוע: צלם של צלילים

מקצוע: צלם של צלילים 

389612

ליאור 26, בנו של קיקי רוטשטיין (חבר להקת "הכל עובר חביבי") אוהב את הבמה. אבל לא להיות עליה אלא, שהוא לוכד אותה בעדשת מצלמתו. רוטשטיין מצלם "קולות". דרך הפריימים שלו ניתן לשמוע כמעט את הסאונד של הבמה.  "המצלמה היא חברתי הטובה." מבקש ליאור להסביר את הקרבה הבלתי ניתנת להפרדה. "כחלוף השנים, היא הפכה לחלק מאישיותי. דרכה אני מקשיב, מתאר את חיי, ואת חייהם של הסובבים אותי."  שדות חיפוש הפריימים של ליאור מתמקדים באמני במה, סצינת הקולינרייה, סגנון חיים ואנשים בכלל.

"ציפורי במה" (אנסמבל ציפורלה 2012)

"אני מלווה את אנסמבל "ציפורלה" מזה שנתיים וחצי. נהנה במיוחד לנצור פריימים המשלבים משחק, תנועה ותאורה. הרעיון הוא להעביר את הרחשים והצלילים מבעד לעדשה. מדובר בעשרה שחקנים מבריקים, שכולם בוגרי ניסן נתיב, שהחליטו ליצור יחד תיאטרון יצירה מקורית. חברי "ציפורלה" כותבים, מביימים, יוצרים תפאורה, מוסיקה ותלבושות. תענוג לשתף איתם פעולה."

שומעים את המולת המים? (מלחמת מים, כיכר רבין ת"א 2012)

ליאור בחור רגיש, מופנם ואוהב את הבריות. תינוקות רבים, ילדים ונוער באים לידי ביטוי בצילומיו. הוא בוחר להנציח אותם ברגע שהוא מזהה אצלם קול מאפיין. את קולו שלו כמעט ולא תשמעו, כי הוא מדבר בנימוס, בלחש ובנועם ראוי לשבח. כזה הוא ליאור, קסם של אור.

נסו לדמיין את קולו של התינוק… (2011)

"ניו טרנד" לוחש לליאור רוטשטיין: בהצלחה ומוסיף "לייק" גדול.

פייסבוק: