ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שישי, יולי 19, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » מראה בוקר: איך עושים את זה מהר ונכון?

מראה בוקר: איך עושים את זה מהר ונכון? 

018

 

המאפרת קרן אלטשולר ומעצב השיער שלומי מורד מסבירים:  התופעה אכן מוכרת, באמת לא לכולן יש את הזמן והסבלנות בבוקר לעמוד חצי שעה מול המראה,  לעצב שיער ולמזג צלליות.  ניתן להיראות טוב ובכמה דקות אם  רק ניישם את הכללים הבאים:

מייק –אפ
מוצר חובה למראה פנים חלק ואחיד . ניתן למצוא בשווקים מייק אפ משולב בפודרה. הוא מאפשר מריחה מהירה וחוסך את זמן קיבוע הפודרה. בעזרת ספוגית לחה מורחים מלמעלה כלפי מטה ומהמרכז לצדדים .

עיניים
מיזוג גוונים של צלליות אבקה הוא דבר שדורש זמן ודיוק לכן אפשר לעשות קיצור דרך ולמרוח על גל גל העין צללית כהה ומעלין צלית בהירה . המעבר בין השניים הגוונים יטשטש בעצמו מאחר ומדובר בקו קפל של העור.
באיפור העיניים ניתן לוותר על הכל. רק לא על מסקרה! שקופה או שחורה איך שתעדיפו,. היא יוצרת מראה רענן, מאיר ו"פותח" עין.

שפתיים
וותרו על שפתון ותוחם שפתיים . שימוש בהם מצריך דיוק וזמן .הגלוס לאומתם הוא מוצר חובה. ניתן למרוח אתו בלי הצורך לחשוש שמא יצא מעט מגבולות השפתיים . במריחה אחת מהירה השפתיים הופכות בורקות ונעימות למראה. הוא מתאים לכל אישה ולכל בגד

שיער:

 מעצב שיער שלומי מורד מסביר: אספו את השיער  בקליפס, סרט או סיכה שיכולים לאגד את השיער בצורה חלשה יחסית  .אם עושים זאת בצורה מתוחה מאד, מחזקים עם ג'ל או כל חומר דביק אחר – קרוב לודאי שהתוצאות תהיינה הרסניות עבור השערה, והיא עשוייה להשבר. אין להשתמש בגומיות .אלה גורמות לשיער להיתלש, מצמידות אותו לקרקפת ולא נותנות לו נשימה.  אחרי האיסוף שחררו מעט את השיער מהאחיזה כדי ליצור מראה טבעי.

קוקו רטרו

בתצלום: נוגה שמש, איפור: קרן אלטשולר,  עיצוב שיער : שלומי מורד  צילום: ולד לימר.

 

 

לפרטים:

http://www.facebook.com/profile.php?id=1463589510  שלומי  מורד

http://www.facebook.com/kerenbr5?fref=ts   קרן אלטשולר