ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שישי, יולי 19, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » ירין שחף: המברשת הנדרשת

ירין שחף: המברשת הנדרשת 

qddr

מאת: אורית ויזל.

אלרגיה למברשות איפור?
תתפלאו, אבל יש דבר כזה. לרוב מדובר על אנשים שאלרגיים לשיער של בעלי חיים. מברשות איפור משיער טבעי עלולות לגרום להם לעקצוצים, גירודים ואפילו פריחה בעור. הפתרון הוא לאפר בעזרת מברשות סינתטיות בלבד או לוותר בכלל על מברשות ולאפר באמצעות הידיים, או בעזרת צמרונים (מקלוני אוזניים).

הנה סיפור מהחיים: יום אחד הוזמנתי לאפר אישיות מפורסמת לכתבת שער באחד מהמגזינים הגדולים. איך שהנחתי את הציוד שלי על השולחן, הודיעה לי הגברת כי היא רגישה למברשות איפור וכי היא מסרבת להתאפר באמצעות מברשות בכלל. באותה תקופה לא ידעתי אפילו על האפשרות שקיים מונח כזה "אלרגיה למברשות" והייתי בטוחה שאותה מאופרת ממציאה תירוץ משום שאולי נכוותה בעבר ממאפרים אשר לא שמרו על היגיינה ואולי יש לה את הסיבות שלה למה לא להתאפר במברשות שלי. מכל מקום, על אף שהתירוץ שלה נשמע לי מופרך, החלטתי לשמור על פנים חתומות והוצאתי מתיק האיפור שלי סט של מברשות סינתטיות ואיפרתי אותה בעזרתן. מאוחר יותר בבית, חקרתי ואחרי שחיפשתי באינטרנט גיליתי שאכן קיימת אלרגיה למברשות איפור בקרב אנשים מסוימים. הלקח מכך היה שאסור אף פעם לזלזל במה שהמאופרת אומרת (גם אם זה נשמע לכם באותו רגע הזוי לחלוטין- כי עובדה שיש דברים שאנו לא תמיד יודעים).

מברשת משיער סינתטי
העלות הגבוהה של השיער הטבעי כחומר גלם לייצור מברשות, יחד עם המודעות ההולכת וגוברת למניעת השימוש במוצרים מן החי (שכן מברשות משיער טבעי עשויות משיער של סנאי, עז, צובל, פוני ועוד) הובילו את השוק לנסות ולמצוא חלופות סינתטיות לשיער המברשות. כך נולדו בעצם המברשות הסינתטיות. בניגוד לדעה אשר רווחה בעבר, לפיה מברשות משיער סינתטי נחשבו לנחותות יותר, התאפיינו במגע של זיפים עוקצניים וקשים וסבלו מ"נשירת שיער" מתמדת- הרי שהיום עם התפתחות הטכנולוגיה, ניתן למצוא מברשות משיער סינתטי כה רכות וכה נעימות למגע, עד שאם לא תדעו כי מדובר בשיער שאינו טבעי- לא תחושו בהבדל בעצמכם. השימוש במברשות הסינתטיות הינו אידיאלי להנחת איפור במרקמים קרמיים ו/או נוזליים כמו מייקאפ, צלליות וסמקים במרקם קרם, ליפסטיקים, איילינרים ועוד,בעיקר משום שהן אינן סופגות את הנוזלים וכך נמנע בלאי של המכחול. מברשות משיער סינתטי מתאפיינות במגע רך במיוחד ועשויות מנגזרת של פוליאסטר אשר בניגוד לשיער טבעי לא מכיל פרוטאינים ו/או גורמים אחרים הידועים כמעוררי אלרגיה. זו הסיבה שהשימוש בהן נפוץ בקרב יצרני הקוסמטיקה האורגאנית וה"ירוקה" וזו הסיבה שהמברשות הללו נמכרות גם כ"מברשות היפואלרגיות".

כשהמברשות הסינתטיות של "אנטונים" הגיעו לישראל, שיכנעתי את ירין שחף להעביר כיתת אומן מיוחדת עבורכם, המאפרים! ירין, שמחובר לנושא הזה ביום יום, נרתם באהבה לנושא והוא צפוי לאפר באירוע שתי דוגמניות: במראה הראשון הוא יאפר לוק ערב הורס שיתמקד בשימוש במברשות פנים (מברשת מייקאפ, סומק, פודרה, שימר, ברונזר וכו') ובמראה השני הוא יאפר לוק שמתאים לאירועים מיוחדים ויתמקד בשימוש במברשות עיניים על כל סוגיהן. מי שלמד/ה בעבר אצל ירין – מכירה את האיש ואת יכולותיו הפנומנאליות ומי שעוד לא יצא לו /לה לראות את ירין שחף בפעולה- זהו אירוע חובה עבורכם!!!

שימו לב! זהו אירוע "בוטיק": האולם מוגבל ל- 100 מקומות בלבד, ולכן לא תתאפשר הוספת מאפרים ברגע האחרון כשההרשמה תסתיים! עלות ההשתתפות 150 ש"ח שכוללים ארוחת ערב (חלבית) מתנה לכל משתתפ/ת, וכמובן את כיתת האומן ואפשרות לרכוש מברשות במקום למעוניינים. לעוד פרטים הקליקו כאן. רוצים להירשם? הקליקו, מלאו פרטים ונחזור אליכם במהרה! או התקשרו אלי ישירות:   אורית ויזל 054-4332600