ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend סטיילינג » מתוכשטת מעוצבת מתוקתקת

מתוכשטת מעוצבת מתוקתקת 

40

 

שנה חדשה, טור חדש.    גלי גרינפלד דרייר, מעצבת אומנותית  וסטייליסטית  במדור אישי שבועי על  סטיילינג אקססוריז ומה שבינהם.  בנוסף, טיפים וחוויות אישיות בכל נושא ועניין הקשור באופנה , יופי, תכשיטים וסגנון.

 

גלי: " מילדות נמשכתי ליופי ואמנות. ההורים נעו בין גאווה (כשתערוכת יחיד לציורים שלי הועלתה כבר בגיל 17) לבין דאגה (כשהחלטתי שגעטקעס הם שיק ובאותו גיל 17 לבשתי אותם כמכנסיים).
לאחר השירות הצבאי נרשמתי לתואר ראשון באמנות באוניברסיטת תל אביב. הלימודים האקדמאים הביאו איתם תקופה של קיטורים ומירמור על האוניברסיטה ושיטות הלימוד שבה.
על מנת לעשות נחת להורים סיימתי את התואר. על מנת לעשות נחת לעצמי, נרשמתי ללימודי איפור. עולם חדש, שכולו צבע ויצירה, נפתח בפניי. הייתי מאושרת.
מאז ועד היום אני עוסקת ברבדים רבים של תחום האיפור – מאפרת בהפקות אופנה ומגזינים, מאפרת כלות ומלוות ומלמדת – מרצה בכירה לאיפור בביה"ס למקצועות היופי של ירין שחף.

את אהבתי לאיפור שילבתי עם תחום הסטיילינג (תם עידן הגעטקעס וחל שיפור ניכר בסגנוני האישי). לאחר שנים של עבודה בתחום (סדנאות, הפקות, פרסונל שופינג, "מהפך" ללקוחות פרטיים), יצרתי קורס סטיילינג מעשי, אותו אני מעבירה בבית הספר  מס' 1 למקצועות היופי " ירין שחף."

לפני כשנתיים הגשמתי את חלום נעוריי ולמדתי צורפות. בתום לימודיי הצורפות פתחתי את המותג שלי – Miola – צורפות ועיצוב תכשיטים.
משמעות השם Miola בספרדית הוא "הגל שלי" (כלומר גלי). עבורי תכשיטים מאז ומעולם היוו דרך לביטוי עצמי. אני משקיעה בכל פריט שעות של מחשבה ועבודה על מנת לאפשר חיבור בין התכשיט לבעליו העתידי, ויוצרת קולקציות ועיצובים שונים וייחודיים כך שיתאימו למגוון לקוחותיי."    (תמונת הנושא של Miola. צילום: ליהי אבידן.)

חיי המקצועיים משלבים את שלושת תחומי העניין והאמנות שלי – איפור, סטיילינג ועיצוב תכשיטים. אשמח לשתף אתכם בטיפים והמלצות, ולהכיר לכם מעצבים מוכשרים ואנשים יוצרים שאני פוגשת בדרכי המקצועית.  מצרפת עבורכם הצצה קטנה לחלק מההפקות שלי. את ההפקות במלואן תוכלו למצוא בדפי הפייסבוק שלי ובאתר.  שתהיה לכולנו שנה אזרחית מלאה כל טוב,
גלי."

בתצלום: גלי גרינפלד דרייר

קישור לדף העסקי בפייסבוק: http://on.fb.me/NK1mq1
Miola – Jewelry by Gali Greenfeld Drayer
קישור לאתר: http://www.galigd.com/
דוגמנית – לי סובר לסוכנות גלית טל.


דוגמנית – רותם ששון.

 

 כל הצילומים – ליהי אבידן. איפור & סטיילינג – גלי גרינפלד דרייר. תכשיטים: Miola.