ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » גבר, ferrai כבר יש לך?

גבר, ferrai כבר יש לך? 

00

הבושם החדש לגבר, שהתשוקה היא הדלק שלו!

"אפריל" רשת הקוסמטיקה והבישום, היבואנית הבלעדית של בשמי פרארי בישראל גאה להשיק את Ferrari Red Power – הבושם לגבר. הניחוח של Ferrari Red Power מצליח לאצור את ה-DNA של מותג הרכב היוקרתי, שאף אחד לא יכול לעצור: שלמות כובשת שמורכבת מדיוק בפרטים הקטנים.
תווי הראש נותנים את הגז בזכות שילוב רענן, אנרגטי וממריץ של ברגמוט, תפוז דם, גרגרי פלפל אדום ולוונדר, תווי הלב הפרחוניים-מתובלנים נחטפו מהפיתולים ההרריים של אזור הים התיכון וכוללים תרמילי הל, עלי רוזמרין, פרחי גרניום וסיגליות, תווי הבסיס מותירים על העור שובל עצי-גברי וממכר בזכות מיסוך של פולי טונקה, ארז, פטשולי, ענבר ואזוב לבן.
את הבושם החדש רקחה אמנית הבישום אלכסנדרה קרלין, המתגוררת בפריז. את ההשראה שלה היא שואבת דווקא מעולם המילים, ומהספרים אותם היא קוראת. את התיאורים המרגשים ממקומות רחוקים ומעולמות מסתוריים היא מתרגמת לאנקדוטות של ריח.

הבקבוק של Ferrari Red Power מעוצב בקווים חזקים ונחושים. הבקבוק נושא את תבליט הסוס המוכסף, המזוהה כל כך עם המותג האיטלקי הנחשק. את התשוקה למסלולים הפתוחים ולמרחבי השטח האינסופיים חובק צמיד גומי אדום וגמיש, שמגדיר מחדש את גבולותיו של הגבר שאין לו מעצורים. הגבר שמחזיק בהגה ודוהר בעקבות התשוקות שלו. על פקק הבקבוק המתכתי והמוכסף דסקית גומי אדומה, עליה מוטבע הסוס בדהירתו, כמו חתימה אישית ובלתי ניתנת לחיקוי.

הגבר של Ferrari Red Powerהוא מאסטר של פיתויים גדולים – עוצמתי ומדויק, כריזמטי ומסוגנן, טוטאלי ופראי, פרוע ומסתורי, הוא אחד שרגיל שכולם מסובבים אחריו את הראש – אבל לעולם לא יאבד את הראש. הוא לוקח את הסיבובים המסוכנים, אבל לא מפספס בפרטים הקטנים.
הגבר של Ferrari Red Power חותר למצוינות, אבל מונע על ידי ריגושים. הוא דוהר קדימה, אבל סוחף אחריו מסורת ארוכת שנים. אין מי שישיג אותו, אבל הוא ישיג כל אחד.

מחיר: 199 ₪ תכולה: 75 מ"ל
מחיר: 249 ₪ תכולה: 125 מ"ל