ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend חתונות » בואי כלה

בואי כלה 

6248_120240653941_7450621_n

דורון זאבי נבחר עי מוזיאון העיצוב כאחד מעשרת מעצבי שמלות כלה המובילים של ישראל. קבלו ראיון אישי עם האיש ההינומה והסריגה
דורון יוצר פריטי טקסטיל ייחודיים להפקות אופנה ופרסומות בארץ ובעולם, בין השאר כיכבו צעיפים בעיצובו בסדרה האמריקנית Sex and the City וקולקציה ייחודית בעיצובו נמכרה בחנות "ROZBAD" ב"סוהו" בניו יורק.
עם סיום לימודיו נבחר כמעצב הראשון מבוגרי "שנקר" להציג את פרויקט הגמר שלו במסגרת תערוכת האמנים הצעירים והמבטיחים מטעם ARTLINK חברת האמנות הבינלאומית ובית המכירות סות'ביס.
בקו האופנתי לצד עבודה מוקפדת עד הפרט האחרון על כל בגד, יוצר הסטודיו קולקציות ייחודיות בעלות אמירה חדשנית ושונה בקו נקי וסולידי תוך התחשבות בגזרות מחמיאות המשלבות שימוש בחומרי גלם מפתיעים בשמלות כלה בנגיעות צבעי פסטל ובאבזור הסופי.
________________________________________
איזה חומרים עכשויים אתה משלב בעיצוב שמלות הכלה?
הרבה משי לסוגיו , כמו גם חומרי גלם מחטבים כמו בד לורנזו ומילניום. משי שיפון בדים על בסיס לייקרות תחרות עבודות יד משובצות פנינים וחרוזים.
איזה גזרות?
ארוכות צרות ובעלות מחשופים עמוקים.


.
איזה חלק בתהליך העיצוב חביב עליך?
בניית הקונספט וההשראה לגבי הקולקציה כולה וחיפוש אחר חומרי הגלם.
מהם החומרים בהם אתה עובד?
אני אוהב לעבוד עם חומרים מנוגדים, הפער בין הזול ליקר בין גס והעדין והמהודר יוצרים שילוב דרמטי בייחוד בתחום הטקסטיל בין אם מדובר בבד או בשמלה, בין בד קנבס או בד ריפוד למשי, טול, צמר או מוהר מול סאטן מבריק אוורירי ועדין

 

מה זה אומר להצליח (בישראל)?
לצערי עם ריבוי תרבות הריאליטי והיחצ"נות המאסיבית ועוד בתחום העיצוב שהוא כל כך פרוץ, להצליח בישראל זה הצלחה כלכלית המאפשרת לך להתקיים מהעיסוק שלך לקום בבוקר ולהיות בעל ביטחון כלכלי שמה שאתה עושה טוב , מוערך ותמיד יהיו לקוחות למוצר שאתה מעצב

איזו עצה היית נותן למעצב בתחילת דרכו ?
דבר ראשון להתחיל להיכנס למעגל העבודה ולא לוותר, להאמין בעצמך, להמשיך לחלום ,להוריד את האגו.

(הצילומים באדיבות דורון זאבי)

לפרטים:

http://doronzeevi.mitchatnim.co.il