ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend תרבות » תיאטרון האפרוחים של דודי

תיאטרון האפרוחים של דודי 

32247a

תיאטרון האפרוחים של דודי בן אדרת, עורך הצגות ומופעים לילדים בליווי בובות קסומות שעוצבו במיוחד.
התיאטרון מציג: הפעלות, הצגות חינוכיות מצחיקות, תוכניות יחודיות לימי הולדת, ועוד…

מה במופעים?
הצגת "פרח לב הזהב" הנה הצגה מוסיקלית ומשעשעת. הצגת "מלך הביצה" משלבת בובות ומסכות.  הצגת "יאללה בקטנה" מעלה מופע לנוער וקהל בוגר יותר בשיתוף עם שחקנית הטלוויזיה עפרה ויינגרטן מ"פרפר נחמד". התיאטרון מופיע במתנ"סים, גני ילדים, בתי ספר, ארגונים, חברות וכמובן ימי הולדת!!!!!

מה עומד מאחורי השם: "תיאטרון האפרוחים"?

מלבד העובדה שאפרוח הוא יצור קטן, מתוק ומקסים שבא לחבק, מעלה חיוך גדול וגורם לך להוציא קולות משונים ודיבור בקול ילדותי ומתפנק, תמיד נדמה שלאפרוח כייף, הוא מטופל כל כך יפה ע"י התרנגולת והתרנגול (ממש כמו אמא ואבא) שמגוננים, דואגים, מאכילים ומפנקים כשהוא נהנה מהחיים בלי דאגות, ככה בדיוק רציתי שירגישו לשעה קלה המזמינים והקהל בהצגותינו/הופעותינו: אפרוחים חסרי דאגה, שיש מי שידאג להם.

גם ימי הולדת?

בהחלט, במהלך האירוע נערך טקס לילד החוגג ולאחריו מתקיימת הצגה או שעת סיפור עם בובות בהתאם לבחירתכם.

למי מיועדות ההצגות/המופעים של התיאטרון?

נכון, "תיאטרון אפרוחים" מעורר מייד קונוטציה של תיאטרון לקטנטנים או ילדים ונכון שאנחנו בעלי ניסיון רב ואהבה גדולה לתחום הצגות הילדים, והילדים עצמם, אבל התיאטרון מציע גם הצגה ופעילויות לנוער ובהמשך יעלה גם הצגות למבוגרים, כי הרי בשביל ההורים או הסבא והסבתא שלנו, גם אנחנו נשאר תמיד "אפרוחים", אפילו בגיל 60!!!

איפה ניתן להציג את הפקות התיאטרון?

למרות היותן צבעוניות, גדולות ועשירות, מותאמות הפקותינו להופיע במגוון מקומות – החל מכיתת גן, בתי ספר, מתנ"סים, קניונים, אירועים מיוחדים ואפילו ימי הולדת ועד לבמות מיטב האולמות בארץ (בהתאם למפרט הטכני ולציוד ההגברה והתאורה הנדרש – פרטים בטל`).

 

לפרטים והזמנות: תיאטרון האפרוחים של דודי: 052-4877393,