ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend סטיילינג » ג'ינס-בסטייל: איך לבחור ג'ינס?

ג'ינס-בסטייל: איך לבחור ג'ינס? 

DN20606-NVY-1

 

כל אישה יודעת, שלמצוא את הג'ינס המושלם- זה לא דבר פשוט. יש שלל גזרות, סגנונות ובדי דנים וג'ינס, מה שהופך את המשימה למורכבת הרבה יותר. אז מה הג'ינס שיחמיא לגופך? סקיני, מתרחב, באורך הברך, גזרה ישרה, גזרה נמוכה או גזרה גבוהה?

 

מאת: הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' ל– GALASTYLE  HTTP://WWW.GALASTYLE.CO.IL

 

• הגוף האידאלי 90-60-90, גם אם לא במספר אז בפרופורציה….
לנשים ברות המזל שבורכו בכתפיים ויריכיים פרופורציונאליות עם מותן לתפארת, כל גזרת ג'ינס תתאים. אך אם ברצונך להדגיש את חמוקייך, כפי שנשים רבות רוצות, את יכולה ללבוש ג'ינס בגזרה גבוהה שידגיש את המותן הצרה שלך או סקיני ג'ינס (בגזרת הטייץ) שידגיש את יריכייך הבשרניות והסקסיות ואת רגלייך הדקות.
לבעלות אגן הים התיכון
אם ניחנת בכתפיים צרות ואגן רחב הרי שצורת גופך היא כצורת אגס. מכיוון שמבנה גוף בצורת אגס גורם לרגליים להראות קצרות יותר, רצוי שתבחרי ג'ינס בגזרה ישרה שמכסה את הנעליים, למראה רגל ארוכה וצרה יותר. בנוסף, אם אינך מעוניינת להראות כמו… אגס, משכי את תשומת לב האנשים למקומות אחרים אזור המחשוף, בעזרת שרשרת דומיננטית או צעיף.
• כתפיים של שחיינית
אם מבנה גופך הוא כגוף השחיינית, כתפיים רחבות ואגן צר יותר, אזני את פרופורציות הגוף בעזרת ג'ינס שאינו מתחדד בחלקו התחתון (ונהיה צר למטה), או בעברית פשוטה ג'ינס שמעט מתרחב בחלק התחתון של הרגל, יעניק לגופך אשליה של פרופורציה מחמיאה. בכל מקרה, ותרי על כל גזרות הסקיני!
• ישר או מלבן
כמו שמרמז השם, מבנה גוף זה לא בורך בקימורים. זאת אומרת שאין הבדלי רוחב בין הכתפיים, המותניים והיריכיים מה שגורם לגוף להראות ישר או מלבני. על מנת ליצור קימורים לגוף, בחרי ג'ינס בעל קימורים כגון ג'ינס מתרחב או רחב בגזרת A בשילוב עם חולצה צרה יותר. כמו כן, את יכולה להרשות לעצמך ג'ינס המעוטר בכיסים מנצנצים או אפליקציות באזור האגן, שכן אלו יעניקו לגופך מראה מקומר ונשי יותר.

PIPAFASHION צילום אביטל אפשטיין