ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שישי, יולי 19, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » איזה טרנד חם בגיזרת השיער?

איזה טרנד חם בגיזרת השיער? 

DSC_5887

מעצב השיער הבינלאומי יהודה דווידה חזר ארצה זה מכבר אחרי שהות ארוכה בארה"ב, במהלכה עיצב את שיערן של לא מעט הולווידיות. דווידה ינהל מגמת עיצוב תסרוקות ייחודית למאפרים ב- "ירין שחף" בית הספר למקצועות היופי. רגע לפני עונת האביב, הוא מסביר איזה טרנד רותח בגיזרת השיער. תמונת שער: עיצוב שיער: לירז אגם, איפור: ירין שחף, צילום: עידו לביא

 

היה זה אך טבעי, שירין שחף ישיק מגמות נילוות למקצועות האיפור. אחרי שהקורס ללימודי סטיילינג זוכה להצלחה, הוחלט על הוראת מקצועית של תסרוקות משלימות לאיפור. על ניהול המגמה הופקד יהודה דווידה, שחזר זה מכבר מארה"ב, שם צבר ניסיון רב כאמן עיצוב שיער של המגה בייב המקומיות.

דווידה: "סלבריטאיות הוליווד העכשוויות אוהבות להנדס את שיערן בסגנון הרטרו, ממש כמו האייקוניות של שנות השישים. השיער אסוף עם שביל בצד, משולב בגווני בלונד חמים. המגה-בייב העכשוויות חוזרות במנהרת הזמן אך מתגברות את המראה ההוא בגרסה קלילה ועדכנית יותר."

מעצב השיער הבינלאומי יהודה דווידה – מרכז המגמה ב"ירין שחף"

 

ירין שחף: "הטרנד הלוהט העונתי נשען על הרטרו-שיק מתקופת הסיקסטיז. הגרסה הנוכחית פחות מגוהצת ויותר קלילה. המראה קלאסי, על-זמני, מתהדר בתלתל המשתפל על המצח, או לחילופין, שני תלתלים מגולגלים בסיכות ראש מעל האוזניים. קורס התסרוקות נבנה מתוך צורך ממשי של מאפרים, סטייליסטים ועוד, המבקשים להרחיב את קשת השירותים שהם מעוניינים להעניק, ובכך ליצור השלמה נפלאה."

לפרטים : בית הספר למקצועות היופי " ירין שחף"

http://www.yarin-shahaf.co.il/