ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend סטיילינג » הסטייליסטים החדשים

הסטייליסטים החדשים 

miri_before_after

בוגרי מגמת סטיילינג  ב"ירין שחף" – בית הספר למקצועות היופי, מספקים הצצה לפרוייקט "מהפך " שבצעו בקרוביהם.

הסטייליסטית מור אדיקמן מסבירה על "המהפך" שביצעה לאחותה: "שם המודליסטית: עינת אדיקמן עוגן, אמא למופת שמתמרנת בין שלושה ילדים- בית-עבודה וגם בעל. כמו הרבה נשים- גם היא לרוב שוכחת מעצמה. החלטתי לקחת את עינת כפרוייקט, לעשות לה מהפך שגם יגרום לה להיראות טוב וגם להרגיש נפלא. בחרתי באאוטפיט אשר יתאים לאופי ולסגנון שלה, לא משהו משוגע אלא קלאסי שניתן לשחק איתו ליום וגם לערב.שידרגתי אותו עם שרשרת ועגילים שיאירו אותה. כמו כן, עינת אופרה על ידי המאפרת טלייה קליין (בוגרת "ירין שחף) אשר הבליטה והגדישה את הנתונים שלה. בתום יום הצילומים עינת היתה מרוצה , מחויכת ומלאת בטחון. אמרה שהפרֿויקט נתן לה חשק להתחיל לטפח את עצמה באופן קבוע ולהשקיע בהופעתה".

לפני

לפני

אחרי

אחרי

 הסטייליסטית מיטל בן דור, בוגרת קורס סטיילינג מקצועי מבית "ירין שחף",  מסבירה:
"הרעיון היה לקחת את יעל, חברה שלי, שמסוגלת לצאת מהבית עם גינס לא מחמיא וחולצת צבא לבנה, ולנסות להלביש אותה במראה יומיומי\יציאתי- לא משהו מהודר, ומהבגדים שיש לה בארון. רציתי להאריך לה את הרגליים שהן החלק הבעייתי בגופה והלדגיש את חלק גופה העליון העדין. תוך כדי המדידות צילמתי גם שילובים שונים מארונה שיהוו "הצעת הגשה" שמחמיאה לגופה".

יעל לפני המהפך

יעל אחרי המהפך

יעל אחרי המהפך

 

הסטייליסטית יונית קדוש, בוגרת "ירין שחף"-ביה'ס למקצועות היופי, מסבירה: "הרעיון  מאחורי המהפך שלי, היה לקחת מישהי במידה גדולה ולהפכה לגדולה מהחיים. להראות שגם מהפך לנשים במידות גדולות יכול להיראות חדשני ומקורי. בנוסף, לגרום לנשים מלאות כמו מירי, להבין שהן יכולות להראות נפלא  נשיות  וסקסיות."

 

miri_before_after

לאתר

http://www.yarin-shahaf.co.il/

http://www.new-trend.co.il/?p=11558