ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » איך לתפוס בחור בעזרת חוש הריח?

איך לתפוס בחור בעזרת חוש הריח? 

5

מאת: גליה תורן חן, מומחית לבישום ויועצת מגמות למותגי יופי

(צילום: שאטרסטוק)

ידוע ומובן כי חוש הריח הינו גורם דומיננטי במשיכה בין המינים. בעלי החיים בטבע בוחרים את בן הזוג האידיאלי שלהם על פי הפרומונים (סוג של הורמונים חייתים האחראים על המשיכה) שהוא מפריש. המין האנושי אף הוא אינו מחוסן מפני ההשפעה של הניחוח.
כדי למצוא את בן הזוג שהוא משאת הנפש שלך ולצוד את תשומת ליבו, תצטרכי להתאמץ ולהתבשם עם סגנון הניחוח האהוב עליו.
כדי להקל עליך את המלאכה, הכנו עבורך מקרא בשמים על פי טיפוסים, התיזי והוא שלך לנצח!

החנון
החנון החרשן מתעניין במחברות ובספרים יותר מאשר בבנות, בושם ברמת חנוניות סבירה יגרום לו להרים את הראש מהספר ולשים לב דווקא אליך. ההמלצה שלנו- לכי על בשמים שיש מאחוריהם סיפור היסטורי גדול, כאלה שישנו את פני העולם או בשמי אמנות וספרות. מותגים וותיקים וממוסדים כמו גרלן ולאליק בצרפתיים שיש להם מסורת מפוארת עשויים להתאים בול.

הספורטיבי
הוא תמיד מיוזע ועסוק, תמצאי אותו במגרש הכדורגל או הכדורסל . מצטיין בשיעורי הספורט ושייך לקבוצה שמשחקת בליגה. גבר כזה תופסים רק בעזרת ספורטאי דגול כמו דיוויד בקהאם או בעזרת בשמים ספורטיביים של מותגי על ידועים המכילים תווים לימונים ונקיים שאפשר ללבוש אפילו בחדר כושר.

הערס
מה לעשות הוא קצת ערס, אבל עושה לך את זה. סביב הצוואר תמצאי שרשר, על הכתף קעקוע ועל סגנון ההליכה והדיבור אין מה לדבר. הבושם האידיאלי לתפוס בחור כזה הוא עם סגנון חד וחלק. מותג על, כזה שמוכר ורצוי מאלה שעל אריזתם מודפס הלוגו באותיות ענק.

המתוחכם
זה שמכיר את כל המותגים, נוסע פעמיים בשנה לחופשות בחו"ל ומקפיד להיות ממותג מכף רגל ועד ראש. בחור כזה חייבים להפתיע ולהראות לו שגם את מעודכנת בכל הטרנדים היוקרתיים העכשוויים. נסי להפתיע אותו בבושם שלא ניתן להשיג בארץ, כזה שמקדים את זמנו. הוא יהיה בטוח שאת ממש בעניינים כי את הבושם הזה לא כל אחת מכירה. הוא נדיר ומתוחכם ממש כמו הבחור שאת רוצה לתפוס…

הסקסי
תזהי אותו לפי הגוף. הוא שומר עליו כמו על מקדש. מפזר קסם אישי, כריזמה והרבה סקס… הבחור הסקסי יודע מה הוא רוצה ותכבשי אותו בעזרת בשמים המכילים מרכיבים פרומונים וחושניים, במיוחד בשמי לילה שנועדו להתזה בין הסדינים…

המוזיקלי
חובב המוסיקה הטיפוסי מדבר רק על הדיסקים האחרונים שיצאו לשוק, מכיר את כל הלהקות ומסתובב קבוע עם אזניות על האוזניים. מאחר ואי אפשר לפנות אליו דרך חוש השמיעה, הפתיעי אותו בבושם שהוא יציאה מתחום המוסיקה. בשמי סלבס של זמרות גדולות כמו מריה קארי, ג'ניפר לופז ובריטני ספירס עשויים להיות בדיוק בקצב שהוא צריך.

לאתר של גליה תורן חן:

http://galia-toren.com/