ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שישי, יולי 19, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » טרנד: צלליות במרקם קרם

טרנד: צלליות במרקם קרם 

דיאנה 8

. המאפרים המקצועיים גילו כבר מזמן שצלליות וסמקים על בסיס קרמי נוחים יותר לשימוש, עמידים יותר, ובעיקר יוצרים תוצאה מרהיבה ומדויקת.
בעלות עור יבש יתענגו במיוחד על מוצרים אלה שמעניקים בו זמנית לחות לעור. הצלליות במיוחד הפכו פופולאריות וכל חברת איפור מתהדרת בסדרת סטים חדשים.

ירין שחף, מורה ומנהל בית ספר למקצועות היופי (איפור, סטיילינג, שיער)  מסביר:
"צלליות הקרם מכילות פיגמנט מרוכז ובשל כך יוצרות מראה מטאלי בוהק ומפתה. השימוש בהן מאפשר משיכה קלה וחלקה, הן אינן מצטברות בקמטי העפעף ויוצרות שכבה דקה ובלתי מורגשת. בצילומי אופנה עברנו להשתמש רק בצלליות קרם בגלל שיש בכוחן ליצור מראה טבעי יותר, פחות "מתוכנן ומוקפד".
צלליות הקרם מעניקות לעפעפיים כיסוי אחיד ללא קימטוטים, חלקן עמידות במים ומאפשרות שליטה מוחלטת על התוצאה הסופית. הן מתאימות לכל סוגי העור ומבוססות בעיקר על שמנים מינראלים וסיליקון נדיף. ניתן למרוח אותן בעזרת מברשת ספוג או פשוט בקצות האצבעות. הן יכולות גם לשמש בקלות כבסיס לצללית אבקה. היתרון הגדול שאין צורך להניח מייק אפ על העפעפיים כמו שעושים לפני פעולת האיפור בצללית האבקה והאבן. יתרון נוסף הוא עמידותן לאורך זמן. אולי עיקר חשיבותן בכך שהן שומרות על רמת הלחות באזור הכי עדין והכי קמיט בעין ובשל כך מצוינות בעונה החמימה

איפור :הילה אלקיים -מרצה ב"ירין שחף"  צילום: אבי מדשולם