ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend סטיילינג » פרוייקט גמר: הריסים של אביבית

פרוייקט גמר: הריסים של אביבית 

_MG_1083

השבוע הסתיים קורס לימודי סטיילינג ב"ירין שחף" ביה"ס למקצועות היופי. בפרוייקט הגמר נתבקשו הלומדים להכין קמפיין פרסומי.

מיכל ביטון סטודנטית מבטיחה של מחזור א' מסכמת את חוויית הלימוד:
"חשבתי מה לפרסם ובין כל ההתלבטויות של בושם, מוצר איפורי או חברת בגדים נזכרתי באביבית בר זוהר.
אביבית היא כוכבת הריאליטי "האח הגדול" של העונה האחרונה. דמות שמשכה המון תשומת לב ומאז ועד היום מקבלת המון אהדה ממעריצים והתקשורת תמיד סביבה. כשנפגשתי איתה התרשמתי מאישה מלאה נוכחות ונשיות, מצחיקה ומלאה באנרגיות, עבדנו בהפקות שונות בעבר והחלטתי הפעם לצורך עבודת הסטיילינג של ביה"ס לשתף פעולה איתה שוב.

צילומים: ליהי אבידן

לאחר שנתנה את הסכמתה היה לשנינו ברור מה יהיה המוצר שיתפרסם, הלא הוא הריסים המלאכותיים שמהווים ממש סמל מסחרי של אביבית, במיוחד שהוציאה עכשיו לאחרונה ליין ריסים שלה, אותם ניתן להשיג בחנויות "גריפ" בנוסף לליין אקססוריז שהוציאה תחת השם ABZ
נכנסנו למלון רנסנס, לוקיישן מדהים לצילום,כבר אחרי שעשינו את עיצוב השיער של דיוויס ולאחר שאיפרתי אותה. גלי ,מנהלת הקורס, קיבלה אותנו בחיוך והמון אהבה ונתנה לי תחושה של ביטחון עם הלחץ של ההכנות של אותו היום. כל הבנות מהקורס הביאו את הפרזנטורים של החברות והמוצרים שהחליטו לפרסם ונכנסו בזו אחר זו לצילום אצל הצלמת ליהי אבידן.  .בינתיים עשיתי קצת טאץ' אפ לאביבית שהייתה צריכה תיקונים לאיפור באותו יום שרבי. הלבשנו את אביבית בלוק שחור לבן עדכני ואופנתי שבחרתי מתוך קולקציה מהממת של ג'נט מ JPRIVATE COLLECTION  .
אוכל לסכם את החוויה מיום הצילום כחוויה מאוד מהנה וכיפית.  היתה זו  חוויה חשובה והכרחית לנו בתור תלמידים לראות הלכה למעשה איך הדברים עובדים בשטח.  במהלך הקורס פגשנו   בעלי מקצוע  שונים אשר חשפו אותנו  לעולם הסטיילינג מעשית ויישומית ולא רק תיאורטית.
אני רוצה להוסיף גם שהקורס כולו מאוד מעשיר,מועבר בצורה מאוד ברורה ונעימה.  הכלים שקבלתי  בקורס מצוייניםפ והם עזר לכל סטייליסט. מכאן אני מודה לגלי שיצרה מערכת שיעורים מדהימה ולטליה שהייתה שם תמיד בשבילנו עם כל שאלה ובעיה . גם ונתנה מענה תמיד בחיוך לכל אחת מאתנו וכמובן לירין שחף על פתיחת מגמת הסטיילינג"

מיכל ביטון בפייסבוק :   http://www.facebook.com/michal.bitton.3?fref=ts