ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שישי, יולי 19, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » פסח: ניקיון פנים רפואי

פסח: ניקיון פנים רפואי 

shutterstock_90537970

מאת: אבי ונציה, קוסמטיקאי רפואי, בעל התואר הבינלאומי P.M. מאסטר  מומחה בטיפולי אנטי אייגי'נג, פיגמנטציה, הבהרה ורגו'ביניישן. עובד בצמוד לפלסטיקאים המובילים ביותר בארץ.שיטות ייחודיות  לטיפולים לאחר ניתוחים פלסטיים. (צילום שאטרסטוק)

 

 

"כמטפל וכמוביל דיעה בתחום האנטי-אייגי'נג הן ברמה הרפואית והן ברמה הקוסמטית, החלטתי בכתבה הראשונה להעביר מסר נכון לנשים שרוצות להיראות טוב גם מבלי לבזבז הון תועפות על טיפולים או חומרים לשימוש, אך יחד עם זאת להבין ולהטמיע שישנו דור חדש של חומרים יקרים יותר, אך יותר מכך הצורך לשמר את ההישגים בטיפולים הינו עיקר המסר. אני אישית לא מאמין שאישה שהשקיעה נאמר הרבה שנים בשיזוף בשמש כדי להיראות שזופה ויפה ומאידך גרמה לעצמה נזק עצום לעור (הן בפיגמנטציה,האצת היזדקנות וקמטים,עור מגורה,יבש,ומראה לא אחיד וכו') תגיעה לטיפול ותצפה שבסידרת טיפולים הופ…..הכל יעבור…… כמו כן אני אישית גם לא מאמין בסדרות טיפולים !!!!! אני כן מאמין ברצף…זה אומר קודם כל להבין את הבעייה בעור,רצון הלקוחה,מצבה הכספי של הלקוחה, ובהתאמת הציפיות. כשאנחנו מגיעים להבנה,אנחנו נעבור טיפול ממוקד לבעיה אחת לחודשיים והלקוחה תצטייד בחומר או שניים הביתה לטפל בבעיה.המריחה הקבועה בבית כל יום תביא את הישועה וזה למעשה חלק גדול מפיתרון הבעייה בעור.

אם לקוחה תגיעה אליי ותבקש לטפל בפיגמנטציה במהלך החורף ותחזור להשתזף בשנית בקיץ,אני אשלח אותה באהבה הביתה ואומר לה : "לכי תהני לך,וכשתהיי מוכנה באמת לשפר את מצב עורך ולשמור על השיפור תחזרי אליי". כיום שוק הקוסמטיקה והאסתטיקה רווי בחומרים ובטיפולים.חלקם קלאסיים,חלקם רפואיים ופרא-רפואיים. יש אפשרות כיום לטפל כמעט בכל בעיה בעור עם הישגים מרשימים ביותר. אני מבקש לעדכן שכיום יש דור חדש של חומרים חדשים שנעשו בטכנולוגיות מתקדמות ביותר וברובם מוצרי פטנט (זה אומר שהחומרים עובדים,לא ניתנים להעתקה,ולצערי מחירם די יקר),אך התוצאות שמביאות קידמה זו מרשימות ביותר. הן בתחום הפיגמנטציה והן בתחום האנטי-אייגי'נג. חלקם מבוססים על אינזימים מפרקי מלנין (לפיגמנטציה והבהרה אחידה),חלקם מבוססים על פקטורי גדילה ביולוגיים (לאנטי-אייגי'נג ושיפור קמטים), ומראה העור משתפר משמעותית,והלקוחה תהיה מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית. יש להבהיר שכשאני מדבר על תוצאות מרשימות זה לא אומר 100% שיפור כי אם בין- 60%-80% שיפור שזה עדיין משמעותי מאוד. יחד אם זאת לאלו שאין ביכולתן להרשות לעצמן להוציא הרבה כסף יש את החומרים הטובים בשוק שעדיין נותנים תוצאות יפות וגם בהם יש חידושים רבים.לכן חשובה התאמת ציפיות עם הלקוחה.

חומצות (פילינגים) הינם החומרים בעלי מולקולה קטנה וחדירים מיד עם המריחה על העור כל לילה ,והם אלו שמשנים את מערך העור בגירוי הקולגן והאלסטין, עם הזמן ניכר שינוי משמעותי בבעיית פיגמנטציה,עור אפרורי ועייף,חידוש תאים ומיצוק העור, ולבסוף נקבל עור יפה,הומוגני,זוהר וויטאלי. אין ספק (ואני שומע את זה כל יום מלקוחותיי) שכשאת מטפלת בצורה מקצועית בעור זה ניראה ואת מקבלת מחמאות כל הזמן.אין להיבהל מהמונח "פילינגים"-ישנם פילינגים לעבודה ולמריחה בבית ללא שום תופעות לוואי,וישנם פילינגים (קל ובינוני) לצורך קילוף וחידוש העור-גם כאן ישנם טכנולוגיות פיתוח חדשניות שאין כל חשש מלעבור פילינג ,אין גירוי,אודם או תופעות לוואי.

חשוב למרוח קרם לחות או סרום כל בוקר למרות שאינם חדירים. במידה ולא תמרחי לחות על העור,הוא ייצר במהלך היום מעטה משלו לשמירת התנדפות נוזלים מהעור ואז אנחנו יוצרים מצב של עבודה נוספת בעור שאינו רצוי..לכן חשוב למרוח לחות ומבחינתי אין צורך להוציא הרבה כסף על מותגי על אלא לחפש את הלחות הבסיסית שאיתה נח לך על העור. לאלו שעברו טיפולים ופילינגים בחורף זה אצל קוסמטיקאיות או קוסמטיקאיות פרא-רפואיות,אני מציע לשמר את התוצאות במריחה קבועה בבית של חומרים המותאמים עבור הבעייה שלכן,ולעשות טיפולי תחזוקה מידי פעם. לאלו שעדיין לא התחילו לטפל אני אומר: "אף פעם לא מאוחר להתחיל כי יש לנו היום את מירב הכלים לשפר ולעשות עבורכן/ם". חשוב מכל לקבל את המוצר המתאים עבורכן. הדרך היחידה והמנצחת לדעתי היא לקבל חוות דעת מחברה,קולגה לעבודה או קרובת משפחה על חומר,על טיפול קוסמטי,ועל קוסמטיקאי/ית מומלצים יותר מכל פירסום אחר.בכתבות הבאות נתמקד בקיץ הקרב ובא אלינו במהירות הבזק,ונבין את משמעות הטיפולים,חומרי הלחות וההגנה,הרדיקלים החופשיים,האיפור , והטיפים הרבים והמנצחים…..

שלכן אבי ונציה -קוסמטיקאי רפואי..

0547280480

אבי ונציה, קוסמטיקאי רפואי,בעל התואר הבינלאומי  P.M.E, (ניסיון של כ-20 שנים) שייך ליחידת העילית העולמית המצומצמת של קוסמטיקאים וקוסמטיקאיות רפואיים/יות. נחשב כיום למוביל בתחום "האנטי-אייגי'נג" בישראל-בעל נסיון עשיר ועובד מול הרופאים והמנתחים הפלסטיים המובילים ביותר בארץ ונמצא בסביבה רפואית קבועה.אבי בוגר התוכנית המובילה בעולם לקוסמטיקה רפואית, אשר נלמדה ע'י מרצים, כירורגים פלסטיים ידועי שם ומיטב הדרמטולוגים. כמו כן, משתתף בקביעות בסמינרים וכנסים בארץ ובעולם בתחום הרפואה האסתטית/הדרמטולוגיה/והקוסמטיקה הרפואית.בין מטופליו: כוכבי טלוויזיה,קולנוע וסלבריטאים רבים. כיום אבי,בעל קליניקה לקוסמטיקה רפואית אסתטית במרכז עזריאלי בת"א,יועץ מומחה ומתאם ניתוחים פלסטיים,יועץ לחברות רפואיות בנושא אסתטיקה וקוסמטיקה רפואית,ומרצה בכנסים.