ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend אקססוריז » משקפי שמש: הטרנדים הלוהטים 2013

משקפי שמש: הטרנדים הלוהטים 2013 

צילומי קטלוג קרולינה למקה ברלין קיץ 2013 צילום אייל נבו _05_resize_resize_resize

קולקציית המשקפיים בעיצובה של המעצבת קרולינה למקה, שהגיעה הישר מברלין, מביאה עמה תפישת עיצוב עכשווית, של משקפי שמש וראיה.
הקולקצייה צבעונית מתמיד, שופעת בטרנדים אופנתיים המקבלים ביטוי בדגמים ססגוניים לנשים ולגברים.
רוב המשקפיים עשויים מחומר "אצטט" בעבודת יד – חומר עמיד מאד, גמיש ורב צבעים המשמש כחומר בידי היוצר.

קמפיין אביב קיץ 2013 :

רשת CAROLINA LEMKE BERLIN בחרה בבר רפאלי וציון ברוך כפרזנטורים שיובילו את קמפיין הקיץ של המותג. השניים הידועים כחברים טובים הצטלמו לקמפיין הטלוויזיה שיעלה בקרוב ולצילומי הסטילס. הצילומים התקיימו על גג בניין בדרום תל אביב באווירה אורבנית עירונית.בר רפאלי וציון בר מייצגים עבור המותג דמויות צעירות, מצליחות ותוססות, השניים ידועים כבעלי חוש אופנתי מפותח, מעודכנים ומפורסמים ותורמים לאפיל הבינלאומי של המותג לצד הישראליות, כל אלו והודות לדינמיקה הנפלאה והמשעשעת בין השניים הם אשר תרמו להצלחת הצילומים.

בר רפאלי בצילומי קטלוג קרולינה למקה ברלין קיץ 2013 צילום אייל נבו

 

טרנדים הבולטים שיובילו את העונה בקולקציית קיץ 2013

מסגרות עגולות
ניתן לראות השפעות רטרו וגם גדלים שונים ומוגזמים, בצבעוניות בוהקת של מסגרות ועדשות העשויות אצטט ומתכת, אשר מתאימות למשקפי שמש וגם למשקפיי ראיה.

מסגרות דמי (מנומר חום)
משקפי שמש במסגרות דמי (מנומר חום), אשר עדיין מובילות כטרנד מרכזי וחשוב, ניתן לראות צבעוניות זו במגוון רחב של סגנונות בקולקציה
מראה הספארי מאופיין בדפוסי חיות כגון נמר וחברבורות בגווני : חום, בז', אפור וצהבהב.

מסגרות עץ
טרנד חדשני השנה מסגרות עץ העשויות ע"י טכניקה מיוחדת של גילוף החומר בעבודת יד אשר נותנות מראה משופשף בגימור במראה עץ.

מסגרות עיני חתול
בהשראת שנות ה-50, המסגרות החתוליות ממשיכות גם העונה. טרנד המראה החתולי הבינלאומי בא לידי ביטוי במסגרות השמש והראיה וממשיך לקחת חלק על מסלולי התצוגה.

מסגרות צבעוניות
מגמה נוספת בקולקציה העונתית,הינה צבעוניות נועזת הבאה לידי ביטוי במסגרות צבעוניות בגווני כתום, ירוק וצהוב ניאון. המראה הזוהר והצבעוני נראה בכל קולקציות בתי המעצבים המובילים לקיץ 2013.

משקפי הטייסים
הדגם הקלאסי של מסגרות טייסים מופיע הקיץ בדגמים חדשים במסגרות פלסטיק ומתכת.

קו מסגרת עליון מודגש
אלמנט נוסף  מודגש על קו העליון של המסגרת העשוי מאצטט או מתכת אשר מוצעת בשלל צבעים וצורות. ניתן למצוא אף מסגרות המשלבות את שניהם.

הצבעים המובילים העונה
הצבע מקבל העונה במה מרכזית, ומופיע כנושא מרכזי של משקפי שמש בהם העדשה והמסגרת בצבעוניות אחידה, וכמו כן ניתן לראות דגמים בצבעוניות עזה ומיוחדת.
הצבעים שחור הקלאסי והלבן היו ונשארו על זמניים וגם הקיץ הזה ממשיכים להיות דומיננטיים, בולט במיוחד השילוב של שני הצבעים באותה המסגרת.צבע בולט נוסף העונה הוא הכחול – מסגרות בגווני הכחול החל מנייבי כהה עד לגווני טורקיז בסגנונות שונים. בקולקציית הגבריים מלבד המסגרות הכחולות ניתן למצוא גם עדשות כחולות. גווני האדום והוורוד בשילוב במסגרת או בצבע העדשה מעניק למשקפי השמש מראה רומנטי.מגמה נוספת בקולקציה זו הנה צבעוניות נועזת- דהיינו מסגרות בצבעי נאון, בגווני כתום, ירוק וצהוב..

 

בר רפאלי בצילומי קטלוג קרולינה למקה ברלין קיץ 2013 צילום אייל נבו

בר רפאלי   משקפיים במסגרת  עיני חתול .צילום אייל נבו