ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » אנרגיות של אביב

אנרגיות של אביב 

DSC_555555555555 (3)

מראה האיפור לעונת האביב מציג קוד נשי, המדלג בין עוצמה לרגישות. ירין שחף מסביר: "הבשורה האופנתית מושפעת מהתאורה. עור הפנים מעניק תחושת אור המוקרן מהמאופרת החוצה. החורף מתפוגג, שעות היום מתארכות והאביב הבהיר כבר כאן.”
גווני הצלליות נעים במנעד של לבן, צהוב וכתום בהיר. בדומה לתאורת היום והלילה, אור חמים לצד ניאון קר, אולטרה לצד עמימות רומנטית. כל קרן אור מקבלת אפקט שונה על עור הפנים.

 
מראות האיפור של שחף מנסים לתפוס את הרגעים הבין-עונתיים: צבעי החורף הקודרים והחיוורים משנים את פניהם לטובת גוונים בהירים יותר, אך הצבעים העזים של הקיץ עדיין לא כאן. הצלליות הצהובות, כמו קרני שמש, מבצבצות בין העצים העירומים. המראות הקרירים של החורף עדיין לא איבדו את אחיזתם, ומכוסים במרבדים של כלניות וסביונים.

 

  צלליות צהבהבות?
בניגוד לעונת החורף, המראה באביב הופך למרוכך ונקי. המרקם קליל, לא כבד, מחמיא ונוח. העפעפיים מודגשים בצהוב  פסטלי. הצלליות חוצות את גבולות העפעף ונמשכות לכיוון הרכות. עצם הגבה מודגשת בצללית לבנה, עד להדגשה מקסימלית של קו הגבה. האייליינר מפנה מקום לטובת קו ריסים ממוסגר בעיפרון שחור קלאסי. הסומק בגוון חום "חלודה".

טיפים באיפור לעונת המעבר

 בחילופי עונות בפרט, יש להניח קרם לחות לפני פעולת האיפור.
 עברי לשימוש במייק-אפ נוזלי על בסיס מים (המייק-אפ השמנוני מתאים יותר לעונת החורף והוא נוטה "להזיע").
 העדיפי בסיס איפור (מייק-אפ) המכיל מסנן קרינה.
 אזור העפעפיים נוטה להזיע ולהפוך לשומני במזג אויר חמים. טרם הנחת הצללית, מניחים מעט טלק על העפעף. הטלק יספח את השומנים והצללית תקובע.
 לפני הנחת השפתון, הזיני את השפתיים במשחת לחות מרגיעה כדי מנת למנוע יובש וסדקים.

איפור: ירין שחף
דוגמנית: שירן סולומון – לסוכנות דה זה וו
סטייליניג: עמיר זכאי
שיער: לירז אגם
צילום: עידו לביא