ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend אקססוריז » מיכל נגרין: קולקציית אביב קיץ 2013

מיכל נגרין: קולקציית אביב קיץ 2013 

מיכל נגרין טבעת ירוקה 169 שח צילום יואב ריינשטיין מאושר לשימוש מערכתי ומשוחרר מזכויות יוצרים

הקולקציה החדשה מבית נגרין, La Dolce Vita חוגגת את היופי בחיים.
ניתן לראות העונה שימוש בחומרים חדשים כמו בד מודפס המשולב בתכשיט וגדילי טקסטיל. כמו תמיד תכשיטיה עשירים באבני סברובסקי איכותיות, מתכות שונות, תחרות, בדי טול וחרוזים ומתאפיינות בעבודת יד מוקפדת

נועה תשבי , צילום: יניב אדקו

הקולקציה מורכבת משלוש קבוצות תכשיטים עיקריות:

1. קפיטונאז'- ההשראה לקבוצה הראשונה, היא תקופת הרנסנס הידועה בתחום העיצוב כשופעת בפרטים ועיטורים מוקפדים, ספות הקפיטונז' הידועות עם "כפתורי הגומות" היוו השראה לקבוצה זו. "כפתורי הגומות" משולבים בקולקציה כטבעות, עגילי קליפס, שרשראות שעון ארוכות, לוקטים וסיכות ראש. ניתן לשלב את הפריטים השונים יחד באורכים שונים . צווארונים מודפסים: שרשראות סטייטמנט מיוחדות המשלבות בד מודפס, חרוזים, אבני סברובסקי ותחרות שונות הצבעוניות הדומיננטית היא שחור וטורקיז.

2. ענקים מודפסים: הדפסה על גבי בדים, שמאפיינת את קולקציית האופנה של המעצבת, גלשה לראשונה העונה, גם לקולקציית התכשיטים וניתן לראות תכשיטים מודפסים על בד בשילוב גדילי טקסטיל, אבני סברובסקי ואמייל קר, שרשראות סטייטמנט מיוחדות המשלבות בד מודפס, חרוזים, אבני סברובסקי ותחרות שונות. הצבעוניות הדומיננטית היא שחור וטורקיז, הענקים מאופיינים בריבוי חומרים, ובעושר פריטים המעניקים לתכשיט מספר רבדים ויוצרים את העניין והסיפור שעומד במרכזו של כל פריט. המראה הקלאסי של מיכל נגרין- פריטים על זמניים של שרשראות, עגילי קליפס צמידים עדינים וטבעות קוקטייל גדולות וצבעוניות.

3. המראה הקלאסי של מיכל נגרין- פריטים על זמניים של שרשראות, עגילים וטבעות קוקטייל גדולות וצבעוניות שניתן לשלבן יחד וליצור מראה של מספר טבעות על יד אחת .

צילום יואב ריינשטיין