ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום רביעי, יולי 17, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend תרבות » טרנד ים תיכוני: חגיגה עם חגי

טרנד ים תיכוני: חגיגה עם חגי 

תמונה 081

את הזמר אורן חן שהופיע עד לא מזמן יחד עם סטלוס – אתם בטח מכירים.עכשיו, תכירו את חגי – אחיו של אורן, הבוגר ממנו בשנתיים. כן, כן, גם הוא זמר עם קול ענק חם ומרגש. כתב "ניו-טרנד" פגש אותו ערב יציאת סינגל חדש ומבטיח אל תחנות הרדיו. (תצלום תמונת שער: ענבל מסיקה)

זיכרון ילדות?
מאז שאני זוכר עצמי אהבתי מוזיקה. בגיל שמונה התחלתי לנגן על מנדולינה ובגיל 14 קיבלתי מאמא את הגיטרה הראשונה כמתנת יום הולדת.

מצב משפחתי?
נשוי לבת שבע ואב לשני בנים, רותם בן 16, ויובל בן 19.

מוזיקה שהשפיעה עליך?
בעיקר, אגדות עבר של רוק כמו: אריק קלפטון, סנטנה, וגם גרי מור. בנוסף, אריס סאן וזוהר ארגוב.

הכי אוהב?
מוזיקת בלוז, מוזיקת נשמה – כי הם מזכירים לי את הרוח של המוזיקה הים תיכונית.

למי תפרגן?
כמובן שלאחי אורן. הוא זמר ענק ומעל הכל – אח נפלא. מפרגן הרבה גם לחברי הטובים: שלומי שבת, משה פרץ.

חגי ומשה פרץ

חפלה?
אני גר בטבריה . לפני שבועיים ביום שישי, משה פרץ הזמין אותי ואת משפחתי לקבלת שבת בחצר של אחותו.  הגעתי עם גיטרה .  באופן ספונטני נוצרה חאפלה של שירים ומוזיקה עם משה כמובן. שרנו וחגגנו עד כניסת השבת.

אירוע טראומתי?
הגעתי להופיע כזמר אורח. אחרי שפגשתי את מנהל המקום, ניגשתי לאוטו וגיליתי שפרצו לי. הארנק, הגיטרה וכל הציוד הנלווה – נגנבו. מזל שחבר טוב שלי גר באזור, אז השאלתי ממנו גיטרה וציוד להופעה.

חגי ושלומי שבת

מהיכן הקשר עם שלומי שבת?
חברי הפורום האינטרנטי של שלומי שבת החליטו לארגן לו מסיבת יום הולדת בהפתעה. הופעתי לכבודו כל הערב, שרתי משיריו בסוף הערב קיבלתי מחמאה שהתעליתי על המקור.

הפתעה?
ביום ההולדת האחרון שלי, הופעתי במלון לאונרדו קלאב. לפתע באמצע ההופעה, הופסק החשמל וקיבלתי מהנהלת המלון שמפניה, זיקוקים ועוגה.

פחד?
לפני כמה שנים, במהלך הופעה בנתניה, הגיטריסט שמלווה אותי התחשמל תוך כדי ההופעה (מסתבר שלא הייתה הארקה באולם). הוא ממש עף שני מטר. למזלנו זה נגמר בכמה שניות של חוסר אונים. אחר-כך הוא חזר לעצמו והמשכנו להופיע.

הופעה שלא תשכח?
זה היה במלון קיסר בטבריה לפני כמה שנים. אני זוכר שבאותו ערב נוצר חיבור מרגש במיוחד וקסום ביני לקהל. בסיום הערב, ניגש אלי תייר אוסטרלי וביקש להזמין אותי להופעה באוסטרליה בפני הקהילה היהודית שבמקום. מאז הוזמנתי לשם שוב.

שיתופי פעולה עם אומנים אחרים?
איתן מסורי, ניסים סרוסי, גבי שושן חיים אוליאל ואני הוזמנו יחדיו להופיע בהולנד עבור הקהילה היהודית בהולנד. אמן נוסף ששיתפתי איתו פעולה הוא: נתנאל. בעבר הקלטנו דואט שהתנגן לא מעט ברדיו.

הצעה מגונה?
ערב אחד בסיום הופעה, קיבלתי הצעה להכיר בחורה למטרה רצינית, בו בזמן שאשתי יושבת ליד.

מה תאחל לעצמך?
להופיע עם חומרים מקוריים משלי ולשמוע את הקהל שר משירי.

חגי בהופעה חיה

חגי בהופעה חיה

הזמר חן חגי. להזמנת הופעות: 050-5285252