ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend חתונות » לג בעומר: אות פתיחת עונת החתונות

לג בעומר: אות פתיחת עונת החתונות 

2


.

מעצב שמלות הכלה רן צוריאל (צורי): איך לבחור את השמלה הנכונה?


רן, מעצב אופנה ישראלי, פועל כבר מספר שנים בתחום שמלות הכלה והערב.  בסגנונו הוא  מתרגם אלמנטים של שמלת ערב (זוהרת, אלגנטית, קלאסית)  לשמלת כלה לבנה או בצבע שמנת.

תפיסתו העיצובית הינה קו שמלה נקי ככל שניתן, ללא עומס של בד ונפח מיותר. השמלות שלו  משדרות זוהר הוליוודי אך עם  קריצה או טוויסט שמעניקים  לה מימד נוסף.
חברות קרובות שזיהו בו את הרגישות והיכולת להבין את הטעם האישי שלהן, היו אלה שהניעו אותו בתחילת הדרך כמעצב.  הן לא הסכימו לוותר ולתת למישהו אחר מלבדו להכין את שמלת הכלה עבורן…

עם הזמן התפתח ליין הכלות לקולקציות מושקעות שניכרת בהן הירידה לפרטים.  הקולקצייה נעשית בעבודת יד עדינה  ומדוייקות, שמשתלבות עם אלמנטים עיצוביים ייחודים.
כל אלה יחד יוצרים יחד שמלת כלה עדינה, נקייה, זוהרת ובעלת רכות רומנטית.

" שמלה מנצחת מכילה שלושה מרכיבים בסיסיים…״

המרכיב הראשון הוא כמובן הגזרה. דגם שמחמיא לגוף מעצים  וייתן לכלה תחושת נוחות וביטחון.
במהלך בחירת הדגם ותוך דיאלוג עם הכלה,  בונה רן את השלב או המרכיב השני שהם הבנת הפן האישי. הוא אוהב לקרוא לזה- נגיעות אישיות

״… חשוב לי שהכלה לא תרגיש מחופשת.  רוב הכלות  לא מורגלות לסיטואציה שבה בוחנים אותן לפחות 300 מוזמנים.  במצב כזה חשוב שתרגיש אמיתית ולא מלאכותית.  בכל תהליך של בחירת שמלה יש קצת נטייה לאבד את הכיוון. לכן חשוב לי להיות נוכח אישית בכל המדידות. המרכיב השלישי הוא ההליך המשותף של היצירה .

 

״השמלה הזאת היא כל-כך את…״

לשאלה מתי הוא יודע שהוא והכלה הצליחו בבחירה שלהם הוא עונה בקלות: : ״כאשר  אני שומע מישהו אומר ״השמלה הזאת היא כל-כך את…״ בעיניו זו המחמאה הגדולה ביותר שיכולה כלה לקבל על שמלתה וזו שאיפתו בכל עיצוב שמלת חתונה.

 

 

מקום השני בתחרות בינלאומית לשמלות קוטור בשבוע האופנה בברלין
השנה זכה רן להלביש מספר אייקונים מובילים בגרמניה לאירועי השקה חשובים ואף זכה במקום השני בתחרות בינלאומית לשמלות קוטור בשבוע האופנה שהתקיים בקיץ האחרון בברלין.
״..באחד מביקוריי בברלין הסתובבתי בין חנויות הבגדים, פתחתי בשיחה עם מנהלת חנות שעוררה את סקרנותי. לבסוף התגלגלו העניינים לכדי כך שהיא רכשה ממני מספר שמלות.
לאחר זמן לא רב פנתה אליי מנהלת החנות (ute) וביקשה עוד ועוד פריטים תוך שהיא בוחרת את המועדפים עליה .ועל הלקוחות ואני מתאים אותם לסגנונה. רק כעבור מספר ביקורים התברר לי שזוהי חנות ידועה בברלין שנוהגות לפקוד ידועניות רבות על מנת לרכוש פריטים לאירועים חשובים למיניהם.. וכך תוך כדי תנועה ודיאלוג נולד קו חדש של שמלות ערב.

 

.

קולקציית 2013 בהשראת השטיח האדום

כיום בבית האופנה של צוריאל ניכרת תוצאת הדיאלוג הזה שבין ברלין ותל אביב . הקולקצייה החדשה בהשראת השטיח האדום, הטומנת בחובה טרנדים מעודכנים .  כבר בכניסה לסטודיו ניתן לחוש באווירה הקסומה הייחודית לצוריאל שנוצרת במקום. בשילוב עם היחס החם והאישי שהם חלק בלתי נפרד מסימן ההיכר שלו,
הביקור בסטודיו הוא חוויה מומלצת גם למי שלא מתחתנת…

 

עיצוב שמלות: רן צוריאל,   צילום: דביר כחלון,     סטיילינג: ראובן כהן,    עיצוב שיער: לירז אגם,    איפור: חן אלקבץ

 

לפרטים נוספים: http://www.ranzuriel.com  /