ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » איך להעלים כהויות מתחת לעיניים?

איך להעלים כהויות מתחת לעיניים? 

איפור מהיר

גליה תורן-חן, מומחית לטיפוח ויופי, עם ההסברים איך לעשות זאת נכון:


כהויות מתחת לעיניים- מה עושים?

.הסיבה הכי נפוצה לעיגולים שחורים היא תורשה ושוב תורשה. על מנת לשלול סיבות אחרות רצוי לעשות בדיקת דם ולראות שהכל בסדר (לפעמים כהויות סביב העיניים מהוות איזה סימפטום לבעיה גופנית כלשהי לדוגמא: עייפות ,או ישיבה מאומצת מול מסך המחשב ). ברמת האיפור- קונסילר בגוון צהבהב (ולא ורדרד- כי ורדרד לא יעשה כאן את העבודה), יעשה יופי של עבודת הסוואה. חשוב לעשות את הבחירה בגוון הנכון כשאת קונה קונסילר.   

מוצרים מומלצים:

"איב סן לורן"

   – Touche eclatטוש אקלהזהו קונסילר בצורת טוש. אני ממליצה לך על גוון מס' 3 משום שזהו קונסילר בגוון כתמתם-צהבהב המוסיף זוהר לאזור הככה שמתחת לעיניים והוא אינו ורדרד ולא בהיר מדי. דווקא הגוון הכתמתם יעשה כאן את העבודה. לא לחינם נחשהב המוצר הזה לפלא המסווה את כל סימני העייפות אצל נשים רבות 

 

"סיסלי"

  – Phytocerenes eye concealer זהו קונסילר בוטני המשלב מוצר איפורי עם תכונות של מוצר טיפוחי. הוא מבוסס על תמציות צמחים המגבירות את סירקולציית הדם באזור העיניים, מרגיע נפיחויות באזור ומכיל פיגמנט אשר מכסה ומטשטש את הכהויות.    

 

"קריטה"

  Micro –masque express contour des yeux   אלו הן רטיות להגברת מחזור הדם באזור העינים ולהפחתת נפיחויות וכהויות. מדובר ברטיות לשימוש חד פעמיהמשמשות מרענן מופלא לאזור העיניים, או כמסכת עיניים, לבחירתך. הרטיות מעניקות טיפול מיידי לבעיית נפיחות ומרגיעות מאד את אזור העיניים. הטיפול מפחית סימני עייפות לטווח ארוך ומשמש כטיפול מקדים לטיפוח יומי לאזור העיניים. אריזה אחת מכילה  5 זוגות של רטיות לשימוש חד פעמי. 

 

 

לאתר של גליה  :  http://www.galia-toren.com/