ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שישי, יולי 19, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend תרבות » יעשה לכם שמח

יעשה לכם שמח 

1179985-18

האם נמצא יורש לכוכב הילדים הבלתי מנוצח יובל המבולבל? ובכן, תחזיקו חזק, כי בחור אחד מבית דגן, העונה לשם הבימה "ציקולולו" מאיים לרשת את כיסאו  של אביו הרוחני, ואף לקטוף את התואר "מלך הילדים הבא".

הוא נולד לפני 34 שנים בשם איציק לולו ועד מהרה הפך לצ'יקו. בגיל חמש נפצע קשה בתאונת דרכים ואת עיקר ילדותו בילה בבית חולים. כנער הסתובב באולפני הרדיו, בין הרגליים של שוש עטרי ז"ל ודידי הררי. כשהתבגר, פיתח מוטיבציה מטורפת להפוך לכוכב ילדים ואפילו שכנע את יוסי גיספן לכתוב לו את שיר הילדים הראשון שלו. עכשיו, יש לו מעריצים זאטוטים והוא מאיים להיות הדבר הבא.

 

בכל מקרה, ועד שיכבוש את הממלכה כולה, הוציא לאחרונה די.וי.די בשם "המסיבה של צ'יקולולו – מסיבה בלי סיבה". הקלטת משלבת שירים מקוריים, שירי ילדות ישראלים מוכרים וקטעי הומור. לדבריו, התכנים מעניקים לילדים חוויה של אושר ושמחה. בנוסף, צחוק וריקוד המשלבים ויוצרים מופע בידורי מלהיב,ליצנות, להטוטנים, הומור, מוזיקה וריקוד. בין כותבי השירים: יוסי גיספן, סמדר שיר, חמוטל בן זאב, עדי גבאי לב.  לחנים: ליאת פרלוב מאיר. הפקה מוסיקלית: אלדד ירון ובהשתתפות רקדניות הסטודיו של חגית ויחנסקי. קטעים נבחרים מהקלטת משודרים מידי יום בערוץ הופ ילדות ישראל.

 

צ'יקולולו  מברך את נשיא המדינה ליום הולדתו

כבוד נשיא המדינה מר שמעון פרס
הופ הופ טרללה גדלת בשנה 
המון המון מזל טוב עד 120 שנה 
אריכות ימים בריאות ואושר ושמחה 
תמשיך לייצג את מדינתינו בכבוד גדול
אני זכיתי לפגוש אותך ופשוט אתה אדם מאוד מאוד מיוחד
אוהב אותך 
צ'יקולולו

 

צ'יקולולו עד לבית
עכשיו גם אתם יכולים לארח את צ'יקולולו אצלכם ביום ההולדת של הקטנטנים. ההבטחה: שעתיים של מסיבה מקפיצה הכוללת הגברה, תפאורה, תאורה, בלוני ענק, מעגל מתופפים, משחקים, דוכני מזון,   הפתעות ואפילו פוסטר להזמנת האורחים.
האם יובל המבולבל צריך להתחיל לדאוג? ימים יגידו. עד אז, קבל לייק גדול גם מאתנו, מערכת "ניו טרנד"