ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend חתונות » טרנד: בלונים למבוגרים !

טרנד: בלונים למבוגרים ! 

V

חשבתם שבלונים זה משחק ילדים? אז חשבתם. הטרנד הנוכחי בעיצוב בלונים מתעצם בגזרת הבוגרים דווקא.  דניאל ניסמיאן בן 32, פסל בבלונים ובעל – חב' "הכל מבלונים" מסביר: "הביקוש לקישוטי אולמות, חופות מעוצבת בלונים, והפרחות בלונים באוויר – הולך וגדל.  גם באירועים "בר -בלונים" בצבעי ניאון  וכתרים מעוצבים מככבים על רחבת הריקודים.  עיצוב ימי הולדת לבוגרים, ימי נישואין, מסיבות רווקים רווקות ואפילו שילוט של הצעות נישואים עשויי בלונים הפכו למגמה סוחפת"

 בלונים  במועדונים

בר בלונים על רחבת הריקודים

ניסמיאן,נשוי פלוס אחד, נקלע למקצוע "הבלונאי" די במקרה: "למדתי משחק ותיאטרון, כסטודנט נדרשתי להשלים הכנסה. הצטרפתי לחברת הפקה שהתמחתה בליצנים על קביים. תוך כדי התחלתי לנפח בלונים עשיתי שתי צורות וראיתי שזה זורם  לי טוב בידיים".
אחרי שגילה שקשה להתפרנס מתיאטרון, החליט דניאל על לימודי תעשייה וניהול.  במקביל התנדב במוסדות חרדים של גמילות חסדים.  "הייתי מגיע בהתנדבות למשפחות נזקקות מביא להם מצרכי מזון ובמקביל משמח את הילדים במשחקי בלונים. בליבי חלמתי על עסק עצמאי. התקרבתי אל היהדות, התחזקתי ורציתי לקיים את הפסוק 'אהוב את המלאכה'.
ערב אחד, בשיחה עם חבר נפש, סיפרתי לו כמה אני מתחבר לעיצוב בבלונים. הוא ממש דרבן אותי ללכת על זה.  התחלתי לעבוד כשכיר בחנות לאירועים. השתלמתי בכמה קורסים ולפני שמונה חודשים הגשמתי חלום והפכתי לעצמאי. אני נהנה מכל רגע ובעיקר שמח לשמח אנשים ביום חגם.

יום הולדת שלושים

יום הולדת שלושים

מסיבת רווקות

מסיבת רווקים

 

קישוטי אולם

קישוטי אולם

 

לב של אהבה

ים של אהבה

 

      לאתר של דניאל :  http://www.ibaloon.co.il/