ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend אקססוריז » טרנד: כפכפי פנטזייה

טרנד: כפכפי פנטזייה 

טורקיז מלכה שמיל צלם דאדי אליאס

סיפור הצלחה ישראלי.אחרי שנים רבות בשירות השב"ס, החליטה מלכה שמיל, תושבת העיר רמלה, לעצב כפכפים להנאתה. היא לא ציפתה כי העסק יהפוך להיות מפעל משגשג וכי מכל הארץ יפצירו בה למכור את הנעליים המעוצבות שלה, כולן עבודת יד. כיום היא חולשת על מפעל קטן ברמלה, המעסיק 10 עובדות, מייצרת נעליים ל110 חנויות ברחבי ישראל ובקרוב תפתח חנות המותג בסן פטרסבורג. טווח מחירי הנעליים נע בין 250-600, בקולקציה ניתן למצוא כפכפי בייסיק וגם יצירות של ממש המשלבות פריטים וטקסטורות מעוטרים בתחרה, פרחים ותכשיטים.

האתר: http://malkashmil.com/

על מלכה שמיל: מלכה ציירה מאז ומתמיד. במרוץ השנים התוודעה לסגנונות ציור שונים והחלה לפתח את השפה האישית שלה. נטייתה של מלכה לאמנות החלה עוד משחר ילדותה, היא נגעה כמעט בכל חומר ומרקם עד שפיתחה במהלך השנים את הטכניקה הייחודית שלה. טקסטורות, טכניקה של שכבות הנגלות מבפנים כאילו היו נפש האדם.

החל משנת 2003 מציגה בתערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות במוזיאונים וגלריות בעולם: וינה, פריז, גרמניה, לוס אנג'לס, ניו יורק, וכן, בישראל ביניהן: תיאטרון ירושלים, מוזיאון יפו, סטודיו ארטורא יפו, בית יד לבנים ברמת השרון, גלריה אלטרנטיב יפו, אילת – מלון הנסיכה ועוד…היקף פעילותה גדל והתפתח עם השנים בפיתוח מוצרים חדשים, כיום ישנם למעלה מ- 500 מוצרים מעוצבים ע"י האמנית. לאור ההצלחות שהיו בתערוכות, אחת בניו יורק ושתיים בלוס אנג'לס, לאומנית מס' לקוחות גדול מאוד בכל רחבי ארה"ב ואירופה. לאומנית קיימת גלריה ברמלה, בה היא מייצרת ומשווקת ללקוחותיה בארץ ובחו"ל. מלכה שמיל התפרסמה רבות בזכות עיצוביה המרהיבים. במוצריה וציוריה יש חותם אישי מובהק, סגנון ושפה ייחודיים.

 

צילומים: דאדי אליאס