ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » סקס: גניחה אחת שווה אלף מילים

סקס: גניחה אחת שווה אלף מילים 

shutterstock_71361142

.
מחקר חדש מאשש את מה שכבר ידענו: גברים אוהבים לשמוע את הנשים שלהן גונחות. ואם אפשר כמה שיותר חזק. אז למה יש נשים שעדיין חוששות להשמיע קול? (צילומים: שאטרסטוק)

"לפעמים גניחה אחת של הנאה שווה יותר מאלף מילים "  כך נטען במחקר חדש הקורא לנשים לא לחשוש להשמיע הקול. אפשר להתחיל בנשימות כבדות ותוך כדי להוציא אוויר. גניחות בזמן מגע מיני גורמות לשיחרור, הגברת הגירוי ומנגד ומעודדות את הגבר להמשיך ולענג .

 
ומה יעשו הנשים מאופקת?
כשאלה יחושו כמה בן זוגן מתגרה, קולן ישתחרר בקלות יותר.  הפידבק  הקולני גורם לגבר לחוש ביטחון ומעודד אותו להמשיך ולענג ולא רק להתרכז בהנאתו הפרטית. אף יותר מכך, יתכן שגם הוא  עצמו ישמיע קולות ותגובות של הנאה .

 
למה בכל זאת יש נשים שחוששות?
נשים רבות מדחיקות את הקול שלהן כי הן לא אוהבות את קולן . יש החוששות להישמע כמו בסרט כחול  או להעיר את הילדים. יש את אלה שעצורות או שמתכנסות בעצמן תוך כדי כיום יחסי המין וגונחות בשקט. . תהא הסיבה אשר תהא, זה לא חייב להישאר כך.

האם הגניחות הן דבר מולד או שמא מדובר בדבר נרכש?
אשה לומדת כיצד לגנוח תוך כדי ההתנסויות המיניות שלה. הנשימה היא אינסטינקט. נשימה עמוקה מגבירה את עוצמת הגניחה מאחר והיא מזרימות יותר חמצן ויש לכך כל מיני השפעות חיוביות.

 
האם אפשר לתרגל גניחות?
יש לנשום עמוק ואז לשחרר את האוויר במכה אחת עם פה פתוח.  ככל שהנשימות עמוקות יותר כך יהיו הגניחות עשירות יותר. נשים שלא רגילות או לא חשות בטוחות בעצמן יוכלו להפעיל רדיו או דיסק קצבי כך שהקולות יתערבבו אלה באלה. אט אט הגניחות יהפכו טבעיות והרגשת השחרור תגדל. ככל שהתשוקה תהיה חזקה כך תתגבר עוצמת הגניחות.