ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » ירין שחף: איך לעשות חג בעיניים?

ירין שחף: איך לעשות חג בעיניים? 

1311111 (7)

רוצה להפתיע בחג עם איפור לא שיגרתי? ל"ירין שחף "- ביה'ס למקצועות היופי, יש כמה עצות עבורך:

כדי להפתיע עם מראה חדש  ואופנתי צריך לחשוב: חדש, מסקרן, מפתיע. מנגד חשוב לשמור על איזון ופרופורציות. קל מאוד להיסחף וליצור מראה מוגזם.  "לוק" מושקע יתר על המידה יכול בקלות להפוך לבדיחה המשפחתית.
הצבע האדום האופנתי מטפס אל העיניים
הורידו את הצבע האדום מהשפתיים ומקמו אותו על העפעפיים. נכון, צללית אדומה מעל העין היא לא עניין של מה בכך מנגד, זו בהחלט יציאה לא שגרתית. איפור עיניים בגוונים אדמדים יכול להיות מרשים ואופנתי, ובעיקר לא קונבנציונאלי.

אז איך עושים  אופנה  אדומה?
אלה שיודעות לתקתק איפור יכולות לשלב את הצלליות האדומות עם גוון כתום.  המתחילות יסתפקו בגוון אחד שהולך ומתבהר, מהעפעף כלפי מעלה לכיוון הגבה. הדגשים לא נכונים יכולים בקלות להראות כמו שטף דם ביום טוב או בוקס בעין ביום רע. אין צורך לכסות בצלליות את כל העפעף – שני שליש בהחלט יניבו תוצאה של מראה מתוחכם. גם לא חייבים אדום מידי. ערבוב עם טיפה ורוד בזוקה יותיר מראה מסקרן. הרעיון הוא ליצור 'נקודת מיקוד', כאשר השפתיים מפנות במה לטובת העיניים".


זהירות, אל תפלי למלכודת הקיטש!
עם גוון האדום קל מאוד ליצור מהומה על העפעף. "הגוון מתאים לשטח עפעף גדול. אם אין לך כזה, ניתן למשוך את הצללית אל מחוץ לקו העין". כאשר העין מאופרת באופן דומיננטי, שאר האיפור חייב להיות רגוע ומינורי. כשאת מתאפרת בצללית אדומה, את צריכה להתחשב בבחירת שאר הלוק שלך. "אקססוריז אדומים, תכשיטים או קישוטי שיער אדמדמים יכולים להוות תוספת הרמונית חביבה למראה".

  חדש ב "ירין שחף " – בית הספר למקצועות היופי:  קורס  לעיצוב תסרוקות, קורס סטיילינג מקצועי

דוגמניות:  אלינה ברין, טינה דוברובסקי / שיער:יהודה דוידה /  סטיילינג: גלי גרינפלד דרייר/ איפור:ירין שחף / צילום: אבי משולם


צילום:אבי משולם

איפור:ירין שחף