ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend מתוק » שנהיה לשפתון ולא לקרפיון

שנהיה לשפתון ולא לקרפיון 

limor1

לימור מילס, בת 21 וחצי, מאלפי מנשה, סיימה זה עתה קורס ב"ירין שחף" והציגה עבודת איפור עוצרת נשימה, בהשראת עולם המים.  מעבר להיותה מאפרת מוכשרת היא עוסקת כדוגמנית ורקדנית מקצועית בארץ ובחו"ל. במשפחה צפו לה עתיד כמהנדסת ואדריכלית, אך לימור החליטה ללכת אחרי הלב ואהבתה הגדולה לעולם האיפור!

על עצמה היא מספרת:

"המטרה העיקרית שלי כמאפרת היא לאפר ולשמח כלות ביום המיוחד בחייהן ולהיסחף איתן יחד בהתרגשות הגדולה. אני חושבת שאין סיפוק מקצועי טוב מלתת לכלה להרגיש הכי יפה וזוהרת ביום כל כך חשוב בחייה." מגיל קטן נמשכתי לכל הקשור ליופי ואסתטיקה, נולדתי למשפחה של אמנים ומאז ומתמיד עסקתי בתחומי היצירה והאומנות השונים, ציור פיסול, יצירת תכשיטים, עיצובי מוצרים וגרפיקה. את הקריירה שלי בתחום האיפור דווקא התחלתי כדוגמנית מקצועית, הופעתי במגזינים קטלוגים ופרסומות שונות בארץ ובחו"ל, וכל פעם מחדש כאשר הייתי יושבת לפני סט הצילום על כיסא המאפר הייתי מתמוגגת מחדש מעבודתו שנראתה בעניי כיצירת פאר המשלבת ציור ופיסול תווי פניו של האדם מחדש. תמיד התעניינתי וחקרתי ורציתי ללמוד עוד ועוד עד היום שבו החלטתי כי זה היעוד שלי.במשך שלוש שנים התלבטתי לגבי למידת המקצוע עקב וויכוחים עם ההורים. עשיתי חקר על כל בתי הספר בארץ לאיפור שבהם עבדתי כדוגמנית ולא היה לי ספק ש "ירין שחף" זה הבית ספר עם רמת ההוראה והמקצועיות הגבוהה ביותר."

במסגרת הלימודים נלמד שיעור מיוחד : "איפור על פי השראה". לימור לקחה את השראתה לאיפור מהחיים מתחת למים. אהבתה הגדולה לצלילות בים, האלמוגים, וחיות המים הצבעוניות שבו את ליבה. הססגוניות העיקרית מבוססת על דג הזהרון- דג ארסי שחי במצולות הים בין שוניות האלמוגים. דג זה מתאפיין במראהו החיצוני הניכר לעין, בעל מחטים ארוכים ומסוכנים בצבע שחור עם נקודות לבנות. באיפור יצרה מראה צבעוני עם קווים חדים כמו המחטים של הדג. הצבעוניות באה מהסביבה בה הוא מסתתר- האלמוגים.


השראה

עבודת איפור בהשראת דג הזהרון

 

 

 

דוגמנית-שאניה הדר

צילום- אבי משולם

איפור, שיער, קונספט, סטיילינג ועריכה מקצועית- לימור מילס