ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » מקצוע: מתכנת ומעצב גבות

מקצוע: מתכנת ומעצב גבות 

1377391_635019356550927_1202427922_n

 

 חשבתם שעיצוב גבות זה עניין של מה בכך? אז חשבתם.  הטרנד הנוכחי באופנת הגבות הגיע עד למחשב. מעתה, לא עוד עיצוב גבות אלא -תכנות גבות.   ברק כהן, מעצב גבות מקצועי מסביר: "המחשב הוא כלי עזר נהדר, אז למה לא להשתמש בו?  לפני שאני ניגש לעבודה אני מבקש לצלם את הגבות של הלקוחות שלי.  מעלה את התמונות למחשב ומבצע הדמייה. בעזרת תוכנה פשוטה אני יכול להציע עיצוב אישי שיתאים למבנה פנים ספציפי של הלקוחה.

 

עד היום, עיצוב גבות נעשה במקרה הטוב אצל הקוסמטיקאיות שעסקה בטיפולי פנים ו"על הדרך" סדרה גבות.  במקרה הרע יותר, מצאת עצמך מול המראה, מורטת שערות ובעיקר מורטת עצבים על הקרחות שעיצבת לעצמך במו ידייך. גם אלו שבחרו בשיטת השעווה גרמו לעצמן כתמי פיגמנטאציה ובעיקר מהומה מעל העיניים. השעווה נוזלית ואין אפשרות לשלוט  בה נקודתית

מסתבר שהשיטה העתיקה היא הטובה ביותר. חוט ופנצטה. הם אלה שעושים את ההבדל בין סידור גבות לעיצוב גבות!

 

גבות מעוצבות הפכו עניין למקצוענים מסביר ברק כהן: "מעצב מומחה יודע כיצד לשקם גבות שנפגמו, איך לעבות אותן  ואיך להתאימן למבנה העין?  הגבות הן המסגרת של הפנים ולכן חשוב לעצב אותן נכון. לאחר ההדמייה במחשב  והחלטה משותפת של הלקוחה ושלי, עוברים לסדרת טיפולים בשיטת החוט והפינצטה כשבסופה שליטה במאה אחוז על שורות השיער שבונות את הגבה וצורתה."

 לדף הפייסבוק של ברק כהן :   https://www.facebook.com/barak.cohen.5