ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » גלית גוטמן או עונג שחף?

גלית גוטמן או עונג שחף? 

Y2 copy

(תצלום ארכיון מלפני עשור : עונג שחף בת ארבע , לצד  הסופר מודל גלית גוטמן ,  צילום: עידו לביא)

עונג שחף, כבר לא ילדה. אוטוטו היא בת חמש עשרה.  עכשיו, תכנס לנעליים הגדולות של גלית גוטמן, שירז טל ואגם רודברג.  כי ככה זה, כשההורים שלך עובדים בתעשייה. היא תככב במסע פרסום לבית הספר למקצועות היופי (של אבא שלה) ותעשה זאת בדיוק כמו הפרזנטוריות שכיכבו שם לפניה. ירין שחף, רעייתו הסטייליסטית נאוה, וביתם הדוגמנית עונג, בהפקת איפור טריפל משפחתית.    ו…גם ראיון עם האב והבת

עונג שחף, מודל 2013. צילום: אבי משולם

 

זו לא פעם ראשונה

בגיל ארבע, היא כבר הצטלמה לקמפיין לצד גלית גוטמן. כילדה, כיכבה על מסלולי אופנה בתצוגות ילדים, דגמנה בתוכנית אירוח מיתולוגית של אברי גלעד ועוד. בעוד שידוענים רבים מעדיפים לא לחשוף את ילדיהם לתקשורת, לירין לא הייתה אף פעם בעיה עם זה.

ירין :"עונג נולדה לבית שעוסק בתעשיית היופי מגיל אפס. בגיל ארבע, היא התרוצצה על הסט של הצלם עידו לביא ועשתה רושם, שהיא נהנית מכל רגע בחברת הדוגמניות. אני זוכר שגלית גוטמן כבר סימנה אותה אז כדור ההמשך. כשהתבגרה, לא ניסיתי לדחוף אותה לכיוון. אני יודע כמה שתעשיית הדוגמנות קשה ותובענית. הפעם, זו הייתה יוזמה שלה. בשנה האחרונה היא חזרה ואמרה לי: "אבא בא לי.."

עונג: "כרגע, זה נחמד לי עם דוגמנות … עוד מוקדם לחשוב על זה כעל עיסוק מרכזי. אם יפנו מחברות אחרות, אעשה זאת בשמחה, כל עוד זה לא פוגע בלימודים."

הגיל שאפשר להתחיל …
ירין: "איפור בגיל צעיר נפוץ בעולם המערבי. יותר ויותר בנות בוחרות להתאפר כדי לשפר את המראה החיצוני ובעצם ע"י כך לתרום לשיפור הביטחון העצמי. חברות הקוסמטיקה והאיפור מציעות מגוון רחב של מוצרים המתאימים לעור הצעיר. לרוב, עור הפנים נראה זוהר ובריא, (אם לא לוקחים בחשבון את פצעי הבגרות המפורסמים). ההמלצה היא על איפור קליל, שמטרתו להדגיש את תווי הפנים ובמקסימום לטשטש מעט פגמים. הברשת ריסים עם מעט מסקרה, עיפרון עיניים צבעוני ושפתון בגוון עדין – זהו! אין צורך להעמיס כמויות, זה נראה רע, זה מבגר ולא נכון. המטרה היא יצירת מראה רענן עם נגיעה אופנתית קלה, זה הכול!"
כמו-כן חשוב מאוד לאבחן את סוג העור ולבצע טסטים קטנים כדי לבדוק את תגובתו למוצרי האיפור השונים. בעיקרון, רצוי להשתמש במוצרים היפו אלרגנים ברישיון משרד הבריאות.

איפור: ירין
שיער: יותם מכלוף
סטיילינג: נאווה שחף
דוגמנית: עונג
הפקה: גיא יצחק
כל הצילומים: אבי משולם

ממה להיזהר?

חשוב מאוד לא לחלוק תכשירי איפור עם שותפות. צעירות רבות מחליפות מסקרה, רימל, ולעיתים גם שפתונים עם חברותיהן – דבר שעלול לגרום להדבקה של דלקות עיניים וגירויי העור. גם השימוש בטסטרים המוצגים בדוכני האיפור חייב במשנה זהירות. אומר ירין: "אל תנסי על שפתייך את שפתון הטסטר. הוא עובר מפה לפה וצובר בקטריות. נסי אותו על כף גב היד וקרבי את היד אל השפתיים. כך תוכלי לראות אם את אוהבת את הגוון. כנ"ל גם לגבי עפרונות עיניים."

נאוה וירין שחף

לאתר :
http://yarin-shahaf.co.il/