ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » קסטרו מציגה: עברי לידר-הקולקצייה

קסטרו מציגה: עברי לידר-הקולקצייה 

עברי לידר לקסטרו מן צילום דודי חסון  jpg 2 (2)

קסטרו חושפת הבוקר לראשונה קולקציה חדשה, פרי שיתוף פעולה מסקרן בין המוזיקאי המוביל ואייקון האופנה עברי לידר לבין מעצבי בית האופנה שחברו ליצירת קולקציה עכשווית ובועטת היוצרת פרשנות מקומית, עדכנית ומלאת סטייל לפריטים אייקוניים במלתחה הגברית.

לידר שימש לא רק כמוזה והשראה, סגנונו המוקפד והייחודי של לידר השתלב בטבעיות עם אופיו של קו ה-Black המצליח של קסטרן והוביל לשותפות מלאה בתהליך העיצוב ובניית הקולקציה

אתי רוטר, מנכ"ל משותף בקסטרו: "עברי לידר הוא אמן שמייצג עבורנו יצירה ישראלית במיטבה: מקורית, פורצת דרך, מקומית וגם בינלאומית. עברי מייצג במדויק את רוח הזמן והתקופה שבה אנחנו חיים – תקופה בה תרבות ואופנה מתחברים בהרמוניה, ומספרים סיפור חדש. יצירותיו המוזיקליות המשובחות של עברי והאהבה האמיתית שלו לאופנה וסטייל הפכו את שיתוף הפעולה איתו לטבעי עבורנו, והוא חובר לערכים של קסטרו כבית אופנה ישראלי, אורבני ומוביל"

עברי לידר לקסטרו מן צילום דודי חסון

הקולקציה נוצרה מתוך דיאלוג מתמשך בין מעצבי בית האופנה ללידר, ששימש כמוזה והשראה, והיה גם שותף פעיל לתהליך העיצוב – משלב הסקיצות ועד בחירת החומרים והדיטיילים בפריטים. במהלך הדרך התמסרו המעצבים אל תהליך יצירתי שכלל מחקר מעמיק על חייו של לידר, שפתח בפניהם צוהר אל עולמו המקצועי והפרטי: מביקורים בהופעותיו ומאחורי הקלעים, דרך ארון בגדיו הפרטי והעדפותיו האופנתיות על הבמה ומחוץ לה.

עברי לידר: "תחום האופנה הוא תחום קרוב לליבי, מעניין ומסקרן אותי. הקשר בין מוסיקה לאופנה הוא קשר קרוב ויומיומי . המפגש הראשון שלי עם קסטרו בתצוגת האופנה בה הופענו ( TYP ) הוביל לקשר מיוחד ויצירתי עם מעצבי הבית של החברה, עלה בדעתנו שיהיה מעניין מקורי וייחודי ליצור קולקציה משותפת שמתכתבת עם עולמות התוכן שלי ושל המעצבים.
דיברנו על מקומות, צבעים, אהבות, סגנונות, מקומות שאנחנו אוהבים להיות בהם , להראות בהם, לבלות בהם, דיברנו על אמנות, מקורות השראה וביחד, בתהליך שארך למעלה משנה, גיבשנו את פרטי הקולקציה באופן שכל אחד מהפריטים יהיה כזה שאני אלבש או ארצה ללבוש ביומיום שלי, בהופעות שלי ובאירועים. אני חושב שיצרנו קולקציה גברית מעניינת, סופר קולית שעשויה מחומרים איכותיים ויוקרתיים ברמה בינלאומית עם נגיעות משורשי התרבות הישראלית ."

עברי לידר לקסטרו מן צילום דודי חסון