ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » טרנד: שיער בצבעי עץ

טרנד: שיער בצבעי עץ 

1098273_10201851753880697_174480101_n

 

תשכחו מגווני השיער שהכרתם, וותרו על הבלונד המתיפייף. הטרנד הנוכחי באופנת השיער מגיח היישר מהיער.  צבעי העץ הפכו למגמה סוחפת: מהגוני, אורן, ליבנה או מייפל?  רק תבחרו.

  שמוליק אסאו, אמן גווני שיער, מסביר: " פלטת הגוונים החדשה מגיעה מהוליווד. המגה בייב זנחו את הבלונד הנצחי לטובת גוונים שיוצרים הרמוניה ועומק. הכוכבות ביקשו ליצור אמירה אישית ולאו דווקא  אופנתית. צבעי העץ חדים ועדינים כאחד. הרעיון  להתאים את הגוון לאישיות ולא לאופנה. הצבע צריך להשתלב בגוון השיער הטבעי ולהוסיף נופח לפריזורה."

שחורדינית זה פאסה

אסאו:  "היתרון הגדול  בצבעי העץ הם קשת הגוונים הרחבה. כאשר צובעים בצבע אחד חייבים לחזור כל העת למספרה כדי לצבוע שורשים. עם גווני העץ המתחלפים אין צורך בכך. בדיוק כמו מגמת האופנה שחוזרת אל הטבע , כך גם הגוונים בשיער ממשיכים את הטרנד. נכון, לעשות גוונים זה יקר יותר מאשר לצבוע בצבע אחיד. מצד שני, לא חייבים  בכל חודש לצבוע שורשים."

 האם השיער נפגע כתוצאה מהגוונים? מהי הדרך הנכונה לתחזק אותו בבית?

"הדרך הנכונה להמנע מפגיעה בשיער היא להמנע מצביעה חוזרת לעיתים תחופות. ניתן לבצע השלמות של שורשים אבל לא לחזור שוב ושוב על אותו מקום שכבר צבוע.  בהליך הכימי של עשיית הגוונים השיער מאבד מן הברק. יש להשתמש בשמפו ומסיכות שיער מזינים. מידי פעם  כדאי להשתמש באמפולות הזנה  אלה  גם ימנעו  דהייה של הצבע. בנוסף, משיחת השיער  בשמן זית אחת לשבועיים  תתרום לחיניותו של  ושמירה על גווניו."

 

גוונים של עץ

גווני "לבנה"

גווני "לבנה"

גווני מייפל

לדף הפייסבוק של שמוליק :   https://www.facebook.com/shmulik.aseo.9