ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » שבוע האופנה גינדי תל אביב יתקיים במרץ 2014

שבוע האופנה גינדי תל אביב יתקיים במרץ 2014 

IMG_2931

למעלה מ-20 מעצבים מקומיים ישתתפו במשך ארבעה ימי תצוגה. המטרה: חשיפת תעשיית האופנה הישראלית לקניינים מחו"ל

אמש הוכרז רשמית כי שבוע האופנה "GINDI TLV FASHION WEEK", בהפקתו של מוטי רייף, יתקיים בתאריכים 9-12.3. האירוע ייערך במתחם TLV Fashion Mall, בתמיכה של הגופים הציבוריים של מכון הייצוא, התאחדות התעשיינים, משרד התיירות ועיריית תל-אביב-יפו.

במסיבת עיתונאים רבת משתתפים הודיע מפיק הארוע מוטי רייף על חזרתו של שבוע האופנה גינדי תל אביב. מי שהצליחה קצת לגנוב לו את ההצגה היתה האורחת פאולה עבדול. רייף גילה שליווה אותה בחגיגות "בת המצווה" שלה השבוע, אף הרגיש חגיגי כבחגיגות בר מצווה משלו.

מעל 20 מעצבי אופנה מובילים בישראל יציגו את מרכולתם בניהם : קום איל פו, סיגל דקל, שי שלום, דורית בר-אור למותג pas pour toi, דורין פרנקפורט, ששון קדם, גדעון וקארן אוברזון, אלמביקה (הגר אלמביק), "שנקר", טובהל'ה, רזיאלה גרשון, דניאלה להבי, דני מזרחי, לי גרנבאו, לילה מיסט, רונן חן, יוסף, סמפל, תמרה סלם למותג once, רעומה זק"ש ורונן פארצ'ה.

כמו בשנה שעברה גם השנה יתקיים שבוע האופנה קרוב מאוד לשבוע האופנה השני, של היזם אופיר לב. כידוע, בשנה שעברה נערכו שני שבועות אופנה בתל אביב שיתחרו זה בזה.

מוטי רייף: "אנו גאים השנה יותר מתמיד להמשיך, ליצור, להתפתח ולרגש, ולהביא את האופנה הטובה והיצירתית ביותר של ארצנו לקהל אוהבי האופנה. השנה אני שמח במיוחד כי שבוע האופנה יארח קניינים מהעולם, אשר יתנו את ההזדמנות היקרה לפרוץ את הדרך קדימה לחו"ל."

בדומה לשבוע האופנה המתקיים ברחבי העולם, גם בארץ יתגייסו המעצבים להלביש את דמותה של מיני מאוס, כחלק מפרויקט משותף עם ארגון Make A wish ודיסני העולמית.

 

בתצלום העליון :  סאמפל בשבוע האופנה גינדי 2013 | צילום: אבי ולדמן        בתצלום התחתון :שי שלום  בשבוע האופנה גינדי 2013 | צילום: אבי ולדמן