ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend סטיילינג » מקצוע בסטייל

מקצוע בסטייל 

bodi

 

רגע אחרי שסיימו ללמוד סטיילינג מקצועי, הם חדורי מוטיבציה להלביש את העולם ואשתו . "ניו טרנד" מסמן כמה מהבוגרים המבטיחים של ירין שחף ביה"ס למקצועות היופי. הגולשות טריני וסוזנה מוזמנות לשנן את שמות הסטייליסטים החדשים     בתצלום העליון: רויטל כהן, סטיילינג: בודי אלעגו, צילום:ליהי אבידןגלי גרינפלד דרייר: "מגמת הסטיילינג הוקמה מתוך הבנה כי איפור וסטיילינג הם מקצועות המשיקים זה לזה. המקצוע הפך יותר ויותר נדרש בשנים האחרונות. אין הפקת אופנה ללא סטייליסט. מאפרים רבים מבקשים להרחיב את אפשריות התעסוקה בתחום ההפקות והעבודה מול לקוחות פרטייםועסקיים.
בנוסף, מדובר גם בחיסכון של עלויות . אותו אדם מבצע על הסט שתי פונקציות נדרשות ובכך חוסך כסף רב להפקה ומנגד מעשיר את כיסו"

מהו סטיילינג אישי?
ירין : "איבחון הסגנון הקיים של הלקוח והתאמתו לאישיותו ואופיו. בחינת ארון הבגדים סידורו וארגונו מחדש. יעוץ והלבשה, בניית מלתחה, השלמת המראה הכללי ע"י יעוץ נכון למראה השיער, טיפוח האישי, אביזרים נכונים ועוד."
מה אופי העבודה בסטיילינג להפקות אופנה ותצוגות?
גלי: "הסטייליסט הוא אשר קובע את המראה הכללי של התצוגה- הפרסומת-ההפקה, עבודה מול בעלי המקצוע השונים והנחייתם לקונספט והמראה הכללי של ההפקה.(צלם, מאפר, מעצב שיער וכו'), הלבשה ואבזור של הדוגמנים-שחקנים. יצירה של פרטי לבוש ואביזרים מחומרים מיוחדים התורמים למראה הסופי."
הסטייל מגיע למשכן?
ירין:"כיום, יותר מאשר בעבר,פוליטיקאים, אנשי עסקים ומפורסמים למיניהם, נעזרים בשירותי סטייליסט. אלה מכוונים אותם למראה נכון המבליט והמשקף את המסר אותו הם מעוניינים להעביר, תוך התאמת המראה לצרכים השונים (הופעות במה, צילומים לטלוויזיה פרמיירות טקסים ועוד".

 

 

הסטייליסטים החדשים:

דיה בוארון : "נערה אפריקאית"
שילוב פרטי לבוש מסורתיים עם טוויסט עדכני . בוארון יצרה בהשראת "זכרונות מאפריקה" (איפור: טליה ניימן. דוגמנית: עדן סבן , ביגוד+תכשיטים: J Private Collection )

 

טופז פנחס : "נערת במבה"

למקרה שתהיתם מה קרה בגורלו של תינוק של חטיף "במבה"? ( נו, זה על החיתול והתלתל..).
אז ככה, הקטנטן גדל, הפך נער, עכשיו הוא מאוהב. ויש לו אפילו עלמה. פנחס בחרה להציג אותה בפניכם.(איפור: ענת שדה. עיצוב שיער: יוסי לוי. דוגמנית: מאיה שטיין, צילום: ליהי אבידן )

 

חנן דוידוב: "נערת רוק"

שלל תכניות הריאליטי עם הכוכבים הבאים והאקס פקטורים מחייבים לאייש את עמדות הסטיילינג
דוידוב בחר לעצב אימאג לזמרת רוק. (דוגמנית: שיר חנין איפור: ליטל נקב שיער: יוסי לוי צילום: אבי משולם)

 

עדי בוזגלו: "נערת שער".
בוזגלו, בוגר ותיק של ירין שחף, עובד שנים כמאפר ומעצב שיער. הוא ידוע ומוכר בתחומו, ולאחרונה החליט להרחיב את תחומי העיסוק שלו גם לסטיילינג. צילומי פרוייקט הגמר שלו הם למעשה הפרסומת לדף הפייס החדש שלו שיעסוק במתן שירותים של איפור, עיצוב שיער וסטיילינג. (דוגמנית: אופיר מרדכי תכשיט לצוואר: יעקב דוק , צילום : ליהי אבידן)

 

קריסטין ז'ורנו: "נערת המחול"
קריסטין בחרה להוציא את הבלט מהסטודיו, ולהפכו להפקת אופנה.
נושא הצילומים שלה הוא פרסומת לנעלי בלט ובגדי בלט/מחול.

(איפור: חופית מחלוף. שיער: טליה ניימן. דוגמנית: אורי רבינוביץ צילום: ליהי אבידן )

לאתר : ירין שחף , ביה"ס למקצועות היופי – http://www.yarin-shahaf.co.il/