ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » ירין שחף מציג: זיכרונות מאפריקה

ירין שחף מציג: זיכרונות מאפריקה 

העונה המנומרת, איפור דורין גורדון ל-ירין שחף

רק הגיעה השנה אל סופה ופתאום כולם נדבקו בחיידק הג'ונגל. הדפסי היער הפכו טרנדים בכל הקשור לצו האופנה. השמלות, החצאיות, התיקים ואפילו הנעלים – נדבקו ב"נמרת". ירין שחף, עם כל ההסברים כיצד להתאים איפור למראה "החייתי" ומאלה גוונים את ממש חייבת להימנע

הזברה, הנחש ובעיקר הנמר מככבים העונה על כל חלקה טובה. נכון, אלה משרים עליזות דרמטית ויוקרה. מצד שני, קשה להתאים איפור להדפס המרצד.
ירין שחף, מורה ומנהל בית הספר למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות, מסביר: "עור הפנים האסייתי הצהבהב לא יסבול איפור ססגוני עם אופנת לבוש שכזו. ובכלל, אם שפתון אדום את עלולה להסתכן ולהראות כמו "נערה עובדת" צמאה לטרף. כשמתלבשים מנומר חייבים להקפיד בבחירת גווני איפור נכונים, מאחר והדפסים אלה דומיננטיים. רוב גווני האיפור אינם יתמזגו ותמהיל לא נכון יגרום בקלות למראה מצועצע."

 
מה כן?
אחרי קיץ של איפור ססגוני ואופטימי, הצלליות הבהירות בגווני הפסטל מפנות מקום לטובת הטרנד הבא: צלליות בצבעי אדמה. בקבוצת הפייסבוק של מאפרים מכל העולם שמחים לומר הלל על קיצו של הקיץ ואיתו צלליות הפסטל שכיכבו על מיליוני זוגות עפעפיים. חב' האיפור מורידות אותם אט אט מהמדפים, ומניחים בקדמה את הכוכבים החדשים –"החומים". המתאפרות הצעירות אולי יצטערו לשמוע, אך לעומתן נשים בוגרות בהחלט יכולות להיאנח לרווחה, צבעי גלידה בהירים ותוססים מעולם לא החמיא להן והבליטו את קמטי הגיל. שחף: "צלליות בגווני אדמה כמו חול זהוב, חמרה וטרקוטה, ישתלבו נפלא ויתאימו לכל גיל.

מה הולך עם נמר?
צבעים שנגזרים מהגוון החום, ישתלבו היטב: צבעי אדמה, חול ים , צבעי קפה וכמובן שחור ולבן, שמתאימים לכל צבע. גם המבריקים, כמו נחושת או ברונזה יתאימו – אבל רק לגיל הצעיר.
פנתרה וורודה?
אליינר מצועף וחייתי יעשה את העבודה. אל תחששי לצאת מהמקום הבטוח, המשכי את משיחת פס האיליינר בזווית חדה וארוכה כלפי חוץ. את העפעפיים מכסים בצלליות בגוון טבעי ואת השפתיים מצפים בוורוד פוקסיה.

הפנתר הורוד, איפור דורין גורדון ל-"ירין שחף"

הפנתר הורוד, איפור דורין גורדון ל-"ירין שחף"

מה הולך עם זברה?
איפור עיניים בגוונים מתחלפים של חומים וסיומת של צללית שחורה ישתלבו נהדר. לאיפור השפתיים ניתן לבחור בגוונים חומים בהירים: החל מבז' ניוד ועד חום-מוקה.
אם מדגישים את העיניים, יש "להרגיע את איפור השפתיים". הכלל הזה נכון גם להפך – איפור שפתיים דומיננטי יפנה מקום לעיניים "נקיות".

בתצלום לייה שחף , איפור: מעיין חייקה ל-"ירין שחף"

מה הולך עם נחש?
לא צלליות מתכתיות ! (ברונזה זהב וכסף יכולות בקלות להפוך את העיניים לארסיות במיוחד). צלליות מט רגועות בגוונים של חול ים רגוע יתאימו. סומק בגוון אפרסק מעודן יהלום את עצמות הלחיים ושפתון בגוון כמתם במרקם מט ישתלב .

איפור:  דורין גורדון ל-"ירין שחף"

איפור: דורין גורדון ל-"ירין שחף"

 

החומים מתמזגים- אבל בכל זאת בועטים ועשירים

ירין שחף: "הרוחות המנשבות מבירות האופנה האירופיות מסמנות ובקול גדול את תחילתו של הזמן החום. צלליות בגוונים אלה שייכות לצבע העור ומעניקות לפנים מראה טבעי. כל תוספת על העפעף "מחזקת" את המבנה האנטומי של העין ויוצרת נקודת מיקוד מרהיבה. צלליות חומות בהירות ידגישו את עומק העפעף ואילו צלליות כהות מטיבות למראה אחיד וחלק. ובמילים אחרות: החופש להתאפר בלי ליצור סקנדל אופנתי"

טיפים:
1.אם את בעלת עור משוזף וחוששת שהגוונים החומים יבלעו, מזגי אותם עם צלליות לבנות.
2. רוצה שפתיים בגוון בז' ולא בטוחה שיתאימו ? מרחי על השפתיים משחת לחות, בעזרת מברשת צלליות הטפיחי צללית בגוון בז' . לסיום מושחי גלוס בוהק והרי לך שפתון "ניוד"
2. דרך נוספת ליצור שפתון בז' היא בעזרת עיפרון תוחם שפתיים בצבע מוקה: משרטטים בעזרתו קו תוחם ממלאים באמצעותו את כל משטח השפתיים בעזרת משיחות קלות על השפה.
3 ערבוב של אבקת סומק "אפרסק" עם קרם לחות ייצור גוון כתום בהיר ומפתיע.

איפור: מעיין חייקה ודורין גורדון ל "ירין שחף"
צילומים: אבי משולם, דורין גורדון

לאתר: http://www.yarin-shahaf.co.il/