ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » גברים: עולם תחתון

גברים: עולם תחתון 

3

  המותג Jack Adams™ להלבשה תחתונה לגברים עכשיו בישראל! 

על פי מוטו החברה: "הגבר שלובש אותו הוא אותו גבר ששלם עם עצמו, בטוח במיניותו ולא מתבייש להרגיש סקסי ונוח במהלך כל שגרת יומו."
הקולקצייה מציעה ללוות את הגבר הישראלי החל מאימון הבוקר, במהלך היום מתחת לחליפה במשרד, ועד לזמן בו הוא מתיישב ברוגע ושלווה על הספה בבית!

 

 
קו מוצרים ?

"בוקסרים, תחתונים, תחתוני JOCKSTRAPS, מכנסיים קצרים, גופיות קפוצ'ונים ועוד…
תחתוני ה- JOCKSTRAPS הם הליבה ומרכז פעולתה של חברת Jack Adams. בעבר תחתוני ה-JOCK היו מיוחסים בעיקר לענפי ספורט ספציפיים, אך החברה שיכללה את תחתוני ה- JOCKSTRAPS, הוסיפה פתח קדמי ל"גישה נוחה" ושילבה בדים רכים ועמידים, כך שתחתוני ה – JOCK הפכו לפופולאריים במיוחד בקרב אוכלוסיית המתאמנים האמריקאיים וענתה לדרישה חסרה בעולם זה, JOCKSTRAPS נוח ואיכותי ליום יום! כמו כן, כאן בארץ נוכחנו לגלות, שכמו בחו"ל, הרבה גברים מוצאים את תחתוני ה- JOCKSTRAPS נוחים ואף מעדיפים אותם על פני תחתונים רגילים במהלך שגרת יומם."

מוטו ?
החברה שמה לה למטרה לעלות באופן עקבי את הרף, על ידי החדרת מוצרים חדשניים שיתאימו בצורה מושלמת לאורך חייו של הגבר באשר הוא. המותג עושה שימוש במגוון רחב של תערובות כותנה ומיקרופייבר שמציעים יציבות ועמידות בשילוב של נוחות ורכות."

מי אתם?
חברת Jack Adams™ מיובאת לארץ באופן בלעדי על ידי חברת HIGHLIGHT, ובקרוב תשווק לחנויות נבחרות! כיום המוצר משווק במכירה ביתית במרכז תל אביב. ניתן להתקשר ולתאם הגעה לסטודיו שפתוח 24/7! (קראתם נכון…).
הרעיון מאחורי השיווק 24/7 בא במטרה לספק חווית קנייה אינטימית וללא הפרעות!
צוות HIGHLIGHT  מבטיח לספק  חווית שירות מושלמת ופרטנית!

פריט מומלץ ?

"מבחינתנו אין מוצר אחד שהוא "להיט"! אבל כן נוכל לומר שמכנס הרטרו AIR MESH TRACK SHORT"" הוא בין המועדפים על לקוחותינו! כמו כן תחתון ה – SHADOW JOCKSTRAP"". מדובר בדגם ארוטי, סקסי וגברי! מיועד לחובבי העור!"


צילומים: יח"צ, באדיבות:  זכייני המותג "היילייט ישראל"  JACK ADAMS USA