ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » מילון היופי

מילון היופי 

לוגו מילון היופי

מילון היופי  תכנית אסתטיקה וטיפוח חדשה, מדי שבת ב10.00 בערוץ 10 בהנחיית סנדרה רינגלר, גליה תורן חן ומימי לוזון. את פינת האיפור מגיש: ירין שחף

 

התוכנית מביאה אל המסך רוח רעננה של נשיות בת זמננו, כזו שאינה חוששת להביע את דעתה בסוגיות שנויות במחלוקת בין הורים למתבגרים ובין גברים לנשים. וזאת לצד ניתוח מגמות יופי וטרנדים בינלאומיים, אירוח של סלבריטאיות מקומיות שחושפות את כל סודות הטיפוח שלהן והצצה לתוך כתלי חדרי ההלבשה והאיפור (וגם לתוך חדרי הניתוח והשיפוץ) של הכוכבות הבינלאומיות.
התכנית משיקה קונספט חדש של "מילון יופי" במסגרתו נבחרת מדי שבוע אות אחרת מהא'-ב' ומוצגים בה מונחים שונים בתחומי הטיפוח, הקוסמטיקה, האסתטיקה, הסטיילינג, האיפור והבישום.
את התכנית מנחות בצוותא שלוש מומחיות מוערכות בתחומי היופי, נשים במיטב שנותיהן אשר חצו בכבוד רב את גיל ה-40 ושמחות לחלוק את התובנות והידע הרב שצברו עם הצופים בבית: סנדרה רינגלר- סטייליסטית ויועצת אופנה, תנצח על זירת האופנה והסטיילינג, גליה תורן חן- יועצת מגמות לתחום היופי, תביא חדשות וטרנדים מעולמות האיפור, הטיפוח והבישום הבינלאומיים. מימי לוזון- קוסמטיקאית פרא- רפואית, תגיש את המיטב בתחומי מדע הקוסמטיקה והאסתטיקה המתקדמת.  בפינת האיפור:ירין שחף יציג טרנדים, מגמות וטיפים מעולם האיפור.

 סגנון ההגשה של מילון היופי נשאר בגובה העיניים, כשהמנחות מקפידות לפרש ולבאר מונחים מקצועיים מתחומי ההתמחות שלהן ומראיינות אנשי מקצוע בתחומים הנושקים ליופי ולאסתטיקה במטרה ליצור שעה מעשירה ומהנה לנשים ולגברים המתעניינים במתרחש מאחורי הקלעים של תעשיית היופי העכשווית.
כל אחת ממנחות התכנית היא דמות מרתקת בפני עצמה אשר פלסה את דרכה בתעשיית החלומות במשך עשרות שנים ונחשבת לאוטוריטה בתחומה. סנדרה, גליה ומימי מסייעות לעשרות נשים מדי יום להתקרב קצת יותר אל חזון היופי הפנימי והחיצוני שלהן מתוך שליחות ואמונה כי:
"יופי אמתי, חייב לבוא, חייב שיטפחוהו מבפנים" (ראלף טריין.)

תצלום: ערוץ 10

לדף הפייסבוק של התוכנית:

https://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%99%D7%95%D7%A4%D7%99/296098727190168?ref=ts&fref=ts