ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » עם מכחול אוויר – כבר התאפרת ?

עם מכחול אוויר – כבר התאפרת ? 

10245328_10154026953835228_1279577268533334794_n

" ירין שחף"- בית הספר למקצועות היופי גאה להשיק:
קורס AIR BRUSH
תכנית לימודים ייעודית מתקדמת בטכנולוגיית "מכחול האוויר"

עידן חדש של איפור נפתח….
יותר מדויק
יותר דק
יותר חד

איפור הוא מקצוע של ידיים, אמנות שהיא אומנות שדורשת דיוק, משמעת, יד יציבה והרבה כשרון. בעידן המודרני שבו כול תחום בחיינו מסתייע בטכנולוגיות מסוגים שונים, נראה זה אך טבעי כי גם המאפר יקבל כלים מודרניים לשדרוג ארגז הכלים שלו.
מכשיר ה-AIR BRUSH איננו חדש, הוא מקובל מזה שנים רבות בתחום צביעת הרכב, הציור, התעשייה ועוד. בתעשיית היופי הבינלאומית יש המשתמשים בו כבר שלושה עשורים, במיוחד לעבודות איפור אמנותיות הדורשות דיוק מיוחד או שכבת צבע דקיקה שלא ניתן להגיע אליה בעזרת קצות האצבעות ומכחולים מסורתיים.
בארצנו הקטנטונת, לא הצליח איפור "האייר בראש" להתאזרח, ולראיה, אפילו שם ראוי בעברית לא מצאו לו… מאפרים רבים חששו מפניו או הרגישו שהם לא מספיק מיומנים כדי לתפעל ולתחזק מכשיר שכזה. נדיר לראות מאפר ישראלי, מקצועי ככול שיהיה, חמוש בair brush על סט של סדרת טלוויזיה או הפקת אופנה, למרות שסוג זה של איפור מתאים במיוחד לטכנולוגיות צילום HD עכשוויות, כי הוא נראה מושלם, טבעי ונטול פגמים עד לרמת הנקבובית.

ירין שחף, בכיר מורי האיפור בישראל ומנהל בית הספר למקצועות היופי מרים את הכפפה ומשיק לראשונה תכנית לימודים ייעודית למאפרים המעוניינים לרכוש את מיומנות השימוש בair brush.
שחף מספר: " במסגרת עבודתי רבת השנים בתחום, אני זוכה ללמד ולהרצות בבתי ספר ובכנסי איפור בינלאומיים. שם נחשפתי לצורך האמתי בגיוס כלים נוספים לארגז הכלים המקצועי של תלמידי. מאפרים רבים באירופה ובארה"ב מסתייעים במכשיר האייר בראש, במיוחד כשנדרשת רמה גבוהה אך נשלטת של כיסוי ולצילומי HD. הטכניקה הזאת אידיאלית גם לציורי גוף אמנותיים, לטשטוש ולהסתרת צלקות וקעקועים ואפילו ל"זיוף" זקיקי שיער על הראש. לאחר שנוכחתי בצורך ובפער בשוק האיפור הישראלי, החלטתי להציע קורס מקצועי שיתמקד במיומנות חשובה זאת שיכולה להעשיר את עבודתו של כול מאפר".

צילום: הילה אלקיים

צילום: הילה אלקיים

על הקורס
קורס הair brush בבית הספר למקצועות היופי של ירין שחף נפרש על פני 8 מפגשים בהם יחשפו התלמידים למגוון שיטות העבודה עם מכשיר האייר בראש:
• אחיזה נכונה וויסות לחץ
• מרחקי התזה ומילוי אחיד
• מעברי גוונים וטשטושים בעזרת לחץ אוויר
• התאמת צבעים ונוסחאות למכשיר, ערבובים
• הצללות, הנחת סומק וברונזר
• איפורי עיניים מדויקים במיוחד
• איפור למבוגרות: הסתרת היפר פיגמנטציה, פגמי עור וטשטוש קמטים
• איפורי טלוויזיה, כלות וכיסוי קעקועים בעזרת מכחול אוויר
במהלך הקורס יערך יום צילומי סטילס מקצועי בסטודיו, להעשרת תיקי העבודות של התלמידים.
מחיר הקורס כולל ערכה איכותית ומקצועית של AIR BRUSH, מבית המותג הבינלאומי המוביל בתחום: TEMPTU.
צוות ההוראה מורכב ממאפרים מקצועיים וותיקים שמתמחים בעבודה עם אייר בראש מזה שנים ארוכות, בראשם: שחר גפני ומיכל הרץ.
לפרטים נוספים ולהרשמה: www.yarin-shahaf.com
1-700-50-60-80 שלוחה 3