ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend תרבות » מתנה מקורית: תשבץ אישי

מתנה מקורית: תשבץ אישי 

-ארץ-נהדרת2

 

יונתן דורון, תל אביבי בן 34, תסריטאי ומבקר קולנוע (ב"אידיבי"), המציא רעיון מקורי למתנת יום הולדת והתגבות האוהדות לא איחרו לבוא.  כתב "ניו טרנד" פגש את האיש  וניסה לפתור את תשבץ הצלחתו.

 

מחפשים מתנה מקורית וייחודית? הזמינו תשבץ אישי. מתנה מקורית ואישית ביותר למישהו שחוגג יום הולדת, יום נישואים או כל מאורע משמח אחר. תשבץ שההגדרות בו קשורות לבעל השמחה- אדם, זוג או קבוצת אנשים. ממלאים שאלון קצר ומקבלים תשבץ ייחודי. אין שני תשבצים זהים.

 

.
איך הגעת להכנת תשבצים אישיים?
אני מחבר תשבצים ותשחצים, ולפני כמה שנים נולד הרעיון. שברתי את הראש מה לקנות ליום ההולדת של חברה טובה שאוהבת לפתור תשבצים. ואז החלטתי להכין לה משהו, וגם לחסוך לעצמי כסף: תשבץ עליה, עם הגדרות שקשורות אליה. וכך נולד תשבץ אישי.

.
מיהו קהל היעד לתשבץ אישי?
כל מי שאוהב לפתור דברים וחוגג במהלך השנה יום הולדת, יום נישואים או כל דבר אחר. אני מכין תשבצים לבני 12 עד 100 ומעלה. נושא התשבץ יכול להיות גם זוג אנשים או קבוצת אנשים (שעובדים יחד, למשל), או תשבץ משפחתי עם שמות כל בני המשפחה ומההווי המשפחתי.

.
האם היה תשבץ מיוחד שהכנת בשביל מישהו?
התשבץ אישי לא רק למי שמקבל אותו אלא גם למי שמזמין אותו. התשבץ שמישהי תזמין לבעלה יכיל הגדרות שונות מהתשבץ שתזמין אחותו או אמא שלו.
הכנתי תשבץ שמישהו הזמין לבן הזוג שלו ואמרתי לו שההגדרות יכולות להיות כמה אישיות שהוא רוצה. וזה מה שהיה. כמה מההגדרות היו… אינטימיות ביותר.

 

עלות: 240 ש"ח. תשבצים לדוגמה אפשר למצוא בדף הפייסבוק של "תשבץ אישי": https://www.facebook.com/personalcrosswords   לפרטים: יונתן דורון   052-6707784   yonatandoron@gmail.com