ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » הגלקסיה של אנסטסיה

הגלקסיה של אנסטסיה 

42_o

 

אנסטסיה מיילר, מרצה בכירה למקצועות האיפור ב"ירין שחף"- ביה'ס למקצועות היופי,  מציגה: "מראה לילה מכשף" בעזרת "מכחול אויר" (אייר בראש).   אז…בפעם הבאה שבא לך להדהים עם מראה מכושף "ממצולות הים "או מגלקסיה רחוקה של כוכבים, אל תשכחי לבקש מהמאפר שלך: איפור ב"אייר בראש", למראה זוהר ומושלם  איפור והפקה: אנסטסיה מיילר

דוגמנית: שיר גורדון
שיער: Shira Sabag
צילום: Avi Meshulam


לפני הכל : השראה....

לפני הכל : השראה….

היתרונות שבאייר בראש?
המכשיר עושה פלאים , המראה חד מדוייק טבעי ומוקפד שאין שני לו. אך אל תרוצי עוד לקנות. מחירו לו זול, כרגע הוא מתאים לשימוש של מאפרים מקצועיים בלבד, מאחר והשימוש בו דורש לימוד. אבל, כשיש לך אירוע חשוב, ואת רוצה להיראות מיליון דולר, אל תשכחי לבקש מהמאפר שלך איפור ב"אייר בראש" ב(דיוק כמו המגה בייב ההוליוודיות.)
איפור זה לא מקצוע של ידיים?
אכן, איפור הוא מקצוע של ידיים, אמנות שדורשת דיוק, משמעת, יד יציבה והרבה כשרון. בעידן המודרני שבו כול תחום בחיינו מסתייע בטכנולוגיות מסוגים שונים, נראה זה אך טבעי כי גם המאפר יקבל כלים מודרניים לשדרוג ארגז הכלים שלו.

סקיצה

מהיכן הוא צץ פתאום?
מכשיר ה-AIR BRUSH איננו חדש, הוא מקובל מזה שנים רבות בתחום צביעת הרכב, הציור, התעשייה ועוד. בתעשיית היופי הבינלאומית יש המשתמשים בו כבר שלושה עשורים, במיוחד לעבודות איפור אמנותיות הדורשות דיוק מיוחד או שכבת צבע דקיקה שלא ניתן להגיע אליה בעזרת קצות האצבעות ומכחולים מסורתיים.
בארצנו הקטנטונת, לא הצליח איפור "האייר בראש" להתאזרח, ולראיה, אפילו שם ראוי בעברית לא מצאו לו… מאפרים רבים חששו מפניו או הרגישו שהם לא מספיק מיומנים כדי לתפעל ולתחזק מכשיר שכזה. נדיר לראות מאפר ישראלי, מקצועי ככול שיהיה, חמוש בair brush על סט של סדרת טלוויזיה או הפקת אופנה, למרות שסוג זה של איפור מתאים במיוחד לטכנולוגיות צילום HD עכשוויות, כי הוא נראה מושלם, טבעי ונטול פגמים עד לרמת הנקבובית.
אז מי ירים את הכפפה?
בבית הספר למקצועות היופי שבניהולי החלטנו להשיק לראשונה תכנית לימודים ייעודית למאפרים המעוניינים לרכוש את מיומנות השימוש בair brush.
שחף מספר: "במסגרת עבודתי רבת השנים בתחום, אני זוכה ללמד ולהרצות בבתי ספר ובכנסי איפור בינלאומיים. שם נחשפתי לצורך האמתי בגיוס כלים נוספים לארגז הכלים המקצועי של תלמידי. מאפרים רבים באירופה ובארה"ב מסתייעים במכשיר האייר בראש, במיוחד כשנדרשת רמה גבוהה אך נשלטת של כיסוי ולצילומי HD. הטכניקה הזאת אידיאלית גם לציורי גוף אמנותיים, לטשטוש ולהסתרת צלקות וקעקועים ואפילו ל"זיוף" זקיקי שיער על הראש. לאחר שנוכחתי בצורך ובפער בשוק האיפור הישראלי, החלטתי להציע קורס מקצועי שיתמקד במיומנות חשובה זאת שיכולה להעשיר את עבודתו של כול מאפר".
האם שיטת איפור מזו יכולה להיעשות רק ע"י מאפרים מקצועיים או שכל אחת יכולה לעשות זאת לבד?
כרגע השיטה מתאימה יותר לאנשי מקצוע מאחר ונדרש תרגולים באחיזה נכונה וויסות לחץ, מרחקי התזה ומילוי אחיד התאמת צבעים ונוסחאות למכשיר. ייחודו של המכשיר בהנחת מדויקת של הצללות, מעברי צבע מדויקים. איפורי עיניים חד ומוקפד במיוחד נשים מבוגרות יכולות בעזרתו להסתיר היפר פיגמנטציה, פגמי עור וטשטוש קמטים. ניתן בעזרתו לכסות קעקועים.

  אנסטסיה מיילר,  מרצה ומלמדת ב"ירין שחף" מעל עשור שנים.  עבודות האיפור שלה מפארות  שערי מגזינים נחשבים בארץ ובעולם.  יצירותיה  כיכבו  באין סוף תוכניות טלויזיה, ספרות מקצועית, ותערוכות   איפורבינלאומיות.  היא נחשבת לאמן-מסטר בתחומה. את שמה המקצועי קנתה  בזכות הידע הרב שצברה, כישרונה העצום ודרך ההוראה  הייחודית בה היא משתפת את תלמידיה.