ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » עברי לידר וקסטרו מציגים: " עמוד נוח"

עברי לידר וקסטרו מציגים: " עמוד נוח" 

unnamed

קולקציית הגברים, בעיצוב משותף של קסטרו והזמר עברי לידר, מגיחה בדיוק שנה אחרי צאת הקולקציה הראשונה המשותפת., אם בשנה שעברה לידר נשען על מוטיבים נוסטלגים וזיכרונות הילדות שלו מהקיבוץ — כמו תיפורי השם שלו לטובת המכבסה הקיבוצית — הרי שהשנה פניו לעתיד.

לידר, ידוע כמי שמתכתב מתכתב עם ההוויה התל אביבית בה הוא חי בשנים האחרונות. בקולקציה הנוכחית, ביקש לבטא מוטיבים מסגנון חייו היומיומי (נסיעה באופניים, הליכה לחדר כושר, הליכה לפגישה מבלי להיראות "מתאמץ, וכו) המוטו שהוביל אותו הוא: איך להתלבש יפה וגם נוח בתוך כל המהירות היומיומית״.

 

עברי לידר : "הקולקציה הזו היא קולקציה שעוסקת בפיזיות ובתנועה, מצד אחד מההשפעה של הספורט על החיים שלנו: לקחנו השראה מבגדי האימון ותרגמנו אותה לבגדי היום יום ואפילו לתוך הבגדים המחויטים של הערב, ומצד שני מהמקום המקצועי, לדוגמא, מהם הבגדים שנוח לנו לטוס איתם, להסתובב איתם בעבודה. בדקנו מהם היחסים בין נוחות לבין אופנה, בין הרצון להיראות אופנתי ומעניין לבין החשיבות להרגיש נוח בתוך הבגד, מה היא הנקודה המדויקת שבה הבגד משרה עליך תחושה נעימה, שהחוויה שלו היא חוויה של נוחות אמיתית.
מתוך המקומות האלה יצרנו קולקציה שיש בה תחושה משוחררת ונינוחה שמתאימה לאורח החיים שלנו במישור האישי והמקצועי כאחד."

הקולקציה מורכבת מהפריטים האיקוניים שמרכיבים את המלתחה של עברי לידר, בפרשנות ספורטיבית טכנולוגית, ובצבעוניות המבוססת על שחור, לבן וכחול רויאל, בשילוב צהוב ניאון ואפור מלאנז'.
הבלייזר, החליפה, הטי שירט והז׳קט – כולם זכו לטיפול מעוצב בדמות גזרות חדשות ושימוש בשלל חומרים חדשניים וגם טכנולוגיים כגון בדי סקובה, ניאופרן, לייקרות ייחודיות, בדי פוליאמיד, ויסקוזות איכותיות ובדי פרנץ׳ טרי, וטקסטורות בכותנה כגון סלאב ו-וואפל.

 
את העושר הטקסטילי בקולקציה משלימים הדפסים מרהיבים פרי עיצוב הסטודיו לטקסטיל, בטכנולוגיות חדשות ובמראה עתידני המאזכרים את חישורי גלגל האופניים.
כל אלו מסכמים את המסע היצירתי המשותף של קסטרו עם עברי לידר: בתנועה מתמדת, עם המבט קדימה אל עבר היצירה החדשה הבאה.

 


הקולקציה תימכר בחנויות קסטרו ברחבי הארץ
טווחי מחירים: 99.90 – 399 ₪
צילומים: דודי חסון

דוגמנים: עברי לידר, עומר דרור
סטיילינג : לימור זהר שביט קסטרו