ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend תרבות » צחי מצחצח חרבות?

צחי מצחצח חרבות? 

images

צחי קומה, עיתונאי ומגיש טלוויזיה ישראלי, לא שוקט לרגע.   לאחרונה, החליטה זכיינית ערוץ 2 רשת, לצרף אותו לשורות הטאלנטים שלה לטובת הנחיית תוכנית אירוח חדשה בשם "סלבריישן". בתוכנית הראשונה התארחו אייל גולן ורוסלנה רודינה לראיון ראשון ובלעדי. התוכנית זכתה לנתוני רייטינג גבוהים ולתשבחות מצד התקשורת הישראלית. בתוכנית שלאחריה אירח את צופית גרנט, שלף חרבות ולא ויתר לה עד ששחררה מידע על הפרידה מאברהם גרנט.

 צחי קומה . תצלום: יח"צ

צחי קומה . תצלום: יח"צ

קומה נולד וגדל בטבריה. עם תום שירותו הצבאי עבר לתל אביב, שם החל לעסוק בייעוץ תקשורתי ובמתן יחסי ציבור לעסקים.
בתחילת שנת 2007 החל לשמש ככתב הבידור, התרבות והחברה של ידיעות אחרונות ובעל מדור הבידור הפופולרי "העלוקה", מדור אותו הוא כותב עד היום.

 

איל גולן ורוסלנה מתארחים ב"סלבריישן" צילום "רשת" מתוך דף הפייסבוק של התוכנית

איל גולן ורוסלנה מתארחים ב"סלבריישן" צילום "רשת" מתוך דף הפייסבוק של התוכנית

קומה הפך לאחד הכתבים הבולטים בישראל ובמקביל גם כותב במוסף חדשות העיתון . החל משנת 2008 נבחר קומה להגיש פינת בידור, תרבות וחברה בתוכנית הבוקר של ערוץ 2 וערוץ 10 וכן בתחנות הרדיו השונות וביניהן רדיו ללא הפסקה, רדיו ירושלים ועוד.
החל משנת 2009 משמש קומה כמרצה לתקשורת, יחסי ציבור ואסטרטגיה . בשנה זו גם החל קומה להנחות אירועים שונים, ימי עצמאות ובמות בידור שונות ברחבי הארץ.
בשנת 2012 הנחה קומה את תכנית הראיונות "שמועה אופנתית" בערוץ האופנה. בשל הצלחת התוכנית, זו נמכרה לשידור גם בערוץ 10. בשנת 2013 נבחר קומה להגיש את התוכנית "שמועות" בערוץ 10, תכנית ראיונות אישית בה הוא מעמת ידוענים עם השמועות שהתפרסמו עליהם.

 צופית גרנט מתארחת  ב"סלבריישן" צילום "רשת" מתוך דף הפייסבוק של התוכנית

צופית גרנט מתארחת ב"סלבריישן" צילום "רשת" מתוך דף הפייסבוק של התוכנית

";סלבריישן היא תכנית אירוח חדשה בהנחייתו. התוכנית מארחת מידי שבוע את מיטב הסלבריטאים המובילים בארץ לשיחת סלון אינטימית במיוחד , ובה נחשפים צדדים שאותם לא ראינו או הכרנו בעבר.
קומה , בכישוריו העיתונאים ויכולותיו הוורבאלית היוצאות דופן , מנהל שיחה אחד על אחד וסוחוף אותנו לחייו האישיים האינטימיים והמסקרנים של אותו סלב.
בין המשתתפים החדשים שיתראיינו בתוכנית : ,שלום אסייג, מירי בוהדנה, חיים ושגית רביבו, קובי פרץ ואשתו ענבל, ליאור נרקיס ואשתו ספיר ועוד.

 

 http://reshet.tv/Shows/celebration/video/

";סלברשיין עם צחי קומה"; מידי שישי בערוץ 2, מיד לאחר ";הכל הולך";.
עורך- אסף גרינבויים
הפקה- סברס הפקות