ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שני, יוני 24, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » איפור: ירין שחף עם הפנים ליצוא

איפור: ירין שחף עם הפנים ליצוא 

עעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

מה עומד מאחורי סדרת מכחולי האיפור הייחודיים שפיתח המאפר הבינלאומי ירין שחף?

סדרות המכחולים הקיימות מזה שנים בשוק האיפור, מותאמות באופן מסורתי לאיברים ספציפיים בפנים ועל כל מכחול כתוב לאיזה איבר הוא מיועד (לחיים, עיניים וכו'). כעת, בניגוד לשיטה הישנה, ירין שחף-מנהל בית הספר למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות, מציג לראשונה מהפכה בתחום. שחף פיתח שיטה חדשה לייצור מכחולים ,שיטת ה c.t.s-. בשיטה זו מתוכננים המכחולים על פי תנועת השימוש במכחול וניתן למצוא בה שלושה סוגים שונים של מכחולי איפור המותאמים לתוצאת האיפור הרצויה: תנועת טפיחה, תנועה סיבובית ותנועת הנעה מצד לצד.

 

מברשות איפור ירין שחף בשיטת TAPPING (צילום הילה אלקיים)

מברשות איפור ירין שחף בשיטת TAPPING (צילום הילה אלקיים)

מכחולים בסדרת TAPPING- מכחולי איפור אלו יוצרו ונועדו לשיטת איפור בה "מניחים" את הצבע ועובדים בתנועת תיפוף וטפיחות. מכחולים אלו מעולים לעבודת הנחה ריכוזית של הצבע ויצירת רוויה של צבע גבוהה במיוחד. בעבודת בסיס האיפור, מכחולים מסדרה זו מאפשרים את הנחת הבסיס בשכבה גבוהה על מנת לכסות פגעי עור, צלקות או נקבוביות פעורות.

מברשות איפור ירין שחף בשיטת CIRCULAR (צילום הילה אלקיים)

מברשות איפור ירין שחף בשיטת CIRCULAR (צילום הילה אלקיים)

מכחולים בסדרת CIRCULAR – מכחולי איפור אלו יוצרו ונועדו לשיטת איפור בה משתמשים במכחול בתנועה מעגלית וסיבובית. מכחולים אלה מעולים לעבודת הכנה לאיפור: הנחת קרם לחות, פריימר וכל חומר המהווה בסיס להכנת העור לעבודת האיפור. מכחולים בסדרה זו טובים גם להנחת בסיס האיפור בתנועה מעגלית, תנועה המבטיחה כיסוי לעור, בשכבה דקה של חומר. באיפורי העיניים והלחיים, מכחולים אלו, טובים ליצירת מעברי צבע רכים ואיפורים אמורפיים במיוחד.

מברשות איפור ירין שחף בשיטת SIDE TO SIDE (צילום הילה אלקיים)

מברשות איפור ירין שחף בשיטת SIDE TO SIDE (צילום הילה אלקיים)

מכחולים בסדרת SIDE TO SIDE – מכחולי איפור אלו יוצרו ונועדו לשיטת איפור בה מניעים את המכחול מצד לצד. מכחולים אלו מעולים לעבודת טשטוש, מעברי צבעים רכים, הרמוניה ודירוג בין צבעים ובעצם לכל עבודת איפור בה אין צורך בגבולות חדים וברורים.

מברשות איפור ירין שחף בהתאמה מושלמת לתנועת היד (צילום הילה אלקיים)

מברשות איפור ירין שחף בהתאמה מושלמת לתנועת היד (צילום הילה אלקיים)

פיתוח בלעדי: מברשת מיוצרת לפי התנועה שמשתמשים בה ולא לפי האזור בפנים
שחף: "ההחלטה לייצר בעצמי את הסדרה המיוחדת הזו, נבעה מההבנה כי המכחולים הקיימים בשוק, לא מדויקים מספיק לתחום האיפור שמתפתח בקצב טכנולוגי מהיר במיוחד. במהלך פיתוח הסדרה ואחרי שנים של הוראת האיפור בארץ ובחו"ל, הבנתי שהתנועה בה משתמשים עם המכחול, חשובה יותר מהחלוקה המסורתית הרווחת בשוק, בה מייעדים היצרנים את המכחול לעבודה באיבר פנים ייעודי. השיטה החדשה מאפשרת, גם ללקוחה שאינה מאפרת מקצועית, להגיע לתוצאה יפה ומדויקת.

מברשות איפור ירין שחף עם 10 שנות אחריות (צילום הילה אלקיים)

מברשות איפור ירין שחף עם 10 שנות אחריות (צילום הילה אלקיים)

עשר שנות אחריות
הסדרה שהושקה ממש לאחרונה, זוכה להצלחה גדולה אצל אלפי נשים בארץ ובעולם. בנוסף, חלק משמעותי מהמכחולים, נחשבים ל- Must Have בתיקי האיפור של מיטב המאפרים בעולם. המכחולים עצמם עשויים מסיבי ניילון (טקלון), העולים באיכותם על מכחולים משיער טבעי. זו גם חלק מהסיבה שלכל אריזת מכחול מצורפת תעודה המעניקה 10 שנות אחריות למכחול.

מתנה יוקרתית לכל אישה!
הדיוק הבלתי מתפשר של ירין שחף בעיצוב המוצר החדש, נעשה בין היתר בשל העניין הרב של לקוחות גדולים מעבר לים ומתוך כוונה לייצא את סדרת המכחולים לשווקים המובילים בחו"ל. העיצוב המוקפד הופך את המכחולים למתנה יוקרתית, גם נשים שלא ממש התאפרו עד עכשיו, מציינות שהשימוש הנוח והקל במכחולים, מעודד אותן להתאפר ולהשקיע במראה, אפילו ברמה היומיומית.

ניתן לרכוש בחנות בית הספר ובקרוב באתר ייעודי
רחוב מנדלי 7 (פינת בן יהודה) ת"א 03-5226789
טווח מחירים: 72-259ש'ח