ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend איפור » טרנד איפור:מראה ה"סטרובינג"

טרנד איפור:מראה ה"סטרובינג" 

dca6745fdbb9da5b038270324f6ced2f_XL

 

 ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות היופי עם כל ההסברים על טרנד  ה"סטרובינג" שכבש את העונה: איך יוצרים את הקו הדק שבין מראה בריא ורענן למראה מיוזע ועמוס?  כיצד להימנע מחציית "גבול"  ואיך ליישמו בצורה אופטימלית ומחמיאה? 

צילום מקור: http://www.evolutionofglam.com/2015/07/summer-time-glow-what-is-strobing.html

אמנם טכניקת הסטרובינג ותיקה למדיי, אך לאחרונה צברה תאוצה והצדיקה את מעמדה כטרנד לוהט ולא מעט בזכות עולם האופנה שהחדיר את הגלאם הבוהק למסלולי התצוגה.
תשכחו את מה שלמדתן על הצללות והארות ואמצו בחום (אבל לא רב מדיי) את טרנד ה"אנטי-קונטור" המתאפשר בזכות הבזקי אור עדינים שיאירו את אזורי פניכן הגבוהים ויצרו אשליה מפוסלת במינימום מאמץ ופרודוקטים.
איך להבריק במקומות הנכונים?

1. מכינים את הפנים בשיטת ההתייפייפות השגרתית (למשל: ניקוי, לחות, פריימר, מייקאפ, קונסילר ופודרה).
בטכניקת סטרובינג אין שימוש בהצללות כלומר, לא מדגישים ומחטבים את האזורים השקועים בפנים

כלל האצבע בביצוע strobing פשוט למדיי ונגזר מהעובדה כי האור נושק באופן טבעי לאזורים הגבוהים בפנים: עצמות הלחיים, גשר האף, מרכז המצח, עצם הגבה, מרכז הסנטר והקשת מעל השפה העליונה (Cupid's bow).

mav2

מקור:http://www.mindofafashionista.com/2015/06/ive-been-strobing-and-i-didnt-even-know.html

 

 

2. בעדינות רבה רפרפו מוצרים שימריים מעל אזורים אלו. כל מוצר בעל גימור מתאים למשימה (צללית מבריקה, סומק פנינתי, טוש הארה ועוד). יש להימנע משימוש במוצרים מבריקים יתר על המידה; צלליות מטאליות ונצנצים כסופים,  אינם מתכתבים עם המראה הטבעי .

3. דואגים להטמיע את ההברקות בעור ולטשטשן היטב, מברשת מניפה תעשה את העבודה נאמנה ותמנע מראה עשוי ועמוס מדיי.
4..מקפידים על הברקה טבעית במרכז הפנים ואילו בעצמות הלחיים ניתן להתפרע בגימור מודגש יותר.5. "מידתיות" היא שם המשחק; בקלות ובטעות ניתן להתהדר במראה "כדור מראות אנושי" במקום בחיוניות הבריאה המתבקשת.
5. בוחרים בצבעים התואמים את גוון העור: לשלגיות יחמיאו גווני שמפניה, לבעלות עור בהיר עד בינוני יפרגנו גוונים ורדרדים ופנינתיים, והאקזוטיות יראו נהדר בגווני זהב וברונזה.אם עורכן אינו נראה מושלם באזורי הברקות מסויימים (נקבוביות, חטטים, קמטוטים, צלקות והזרוע עוד נטויה), השתדלו לעדן ככל הניתן את כמויות השימר באזורים המועדים לפורענות; שימר מדוד יחזיר אור ויטשטש את הפגמים אופטית בעוד שנדיבות שימרית עלולה לעשות את הפעולה ההפוכה ולהדגיש את הפגמים אותם עמלתן  להסתיר. (מוזמנות להיזכר בסעיף הראשון ולהשקיע בבסיס טוב, מה שיאפשר לכן "לזרוח" בלב שקט).
6. בתום ביצוע פעולת הסטרובינג, קחו צעד אחורה מהמראה והתבוננו בהשתקפות שלכן, שימו לב כי עצמות הלחיים נראות מודגשות יותר, האף נראה ישר ומפוסל, העיניים נראות פקוחות ולשפתיים התווסף נפח שלא היה שם קודם.

mav3

מקור: http://beautybanter.com/strobing-what-it-is-how-to-do-it

 

עכשיו, כשאתן יודעות להבריק כמו מקצועניות, תוכלו לברך את בוא הסתיו האפרורי ולחייך אליו בבוהק היאה.