ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend דוגמנים » למה דוגמניות וכדורגלנים מתחתנים?

למה דוגמניות וכדורגלנים מתחתנים? 

ברק לביא ויולי מאנה (3)

עסקת החבילה הזוגית בין עולם הספורט לעולם הזוהר מוכרת: הכלה מביאה את הביוטי, החתן את הממון – וביחד הם נהפכים מסתם זוג –  לבני אל ■ ויקטוריה ודיוויד בקהאם לא המציאו את השיטה, הם רק שיכללו אותה ■ קבלו  בתשואות את הזוג הטרי: הדוגמנית יולי מאנה והכדורגלן ברק לביא. מזל טוב

. המיתוס של כדורגלנים ודוגמניות רק גדל. יש שאומרים על חיבור בין ספורטאים לדוגמניות צריך להתבונן מהזווית הכלכלית והאינטרסנטית. נכון, אבל ללא הרומנטיקה, הקשר הראשוני לא היה ניצת. הזוגות האלה נראים מושלמים בעניינו, ולכן נראה לנו טבעי שיידבקו זה לזו וזו לזה.

שיטת המיזוגים עובדת יפה גם בין תעשיית הטלוויזיה לליגת הכדורגל, שבה הזוג המתוקשר הופך לבני אל ומושא הערצה להמונים.. רוצים דוגמאות ? בבקשה: שמעון גרשון ומלי לוי, אסי דומב והילה נחשון , לימור וקובי בלדב, אילנה ברקוביץ' עופר טלקר ועוד. תעשיית הספורט מטפחת את כוכביה בדיוק כפי שתעשיית הבידור מטפחת את הזוהר.

הדוגמנית יולי מאנה והכדורגלן ברק לביא, (מכבי הרצליה) נישאים !

יולי מאנה (21) דוגמנית וביתם של איש העסקים רוני מאנה ומלכת היופי (במיל) ניקול הלפרין, מנהלת בשלוש שנים האחרונות האחרונות זוגיות עם כדרורגלן מכבי הרצליה ברק לביא (29). השניים הצהירו יס איי דו לפני שבועיים בבית חברים משותפים.
בנוסף להיותה דוגמנית מצליחה, החליטה לאחרונה להוסיף לעצמה את התואר 'מאפרת מקצועית' ונרשמה ללימודי איפור מקצועי אצל 'ירין שחף'. לעבודת הגמר הזעיקה במיוחד את אמא ניקול, שמתגוררת בארהב והושיבה אותה על כיסא המודל. תוך רבע שעה עיצבה לה מראה איפור יפיפה לעונה. שחף: "יולי יפייפיה ובעיקר מוכשרת מאוד. אני צופה לה עתיד גדול בתחום האיפור והסטיילינג."

בני הזוג עדיין לא סגרו אולם, אך המאפר ירין שחף, התנדב לאפר אותה בליל הכלולות. ההורים של הזוג הצעיר בירכו על ההחלטה. האם ניקול מתגוררת בשלוש שנים האחרונות בארה"ב ומנהלת זוגיות יציבה ואילו האב רוני מאנה מתחזק זוגיות כבר מעל עשור עם הדוגמנית גני צ'רוואי (השורדת הכשוחה מהריאליטי). לזוג ילדה משותפת.

את יום האהבה הבינלאומי הקרוב, הוולינטייז, יחגגו יולי וברק בחופשה אקזוטית לבד והרחק מעיני המצלמות בצימר בגליל