ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend נשים » ירין שחף: איך נתאפר באביב הקרוב?

ירין שחף: איך נתאפר באביב הקרוב? 

אביב  2016 ירין שחף

אחרי שנים בהן הורגלנו להתאפר בגוונים בהירים בקיץ וכהים  בחורף– קבלו מהפך. הצבע האפור הפך לכוכב קיץ 2016 . לא עוד אפור מדכדך, אלא אפור מתוחכם, חי ובועט כזה שמתיישב בטבעיות בין הלבן של העיניים לגבות. הקיץ מעולם לא נראה כל כך נוכח ואלגנטי. כך תתאפרי באפור:

שבועות האופנה בפריז, לונדון,מילאנו וניו יורק כבר ננעלו ואיתן התצוגות הגדולות של בתי האופנה. לצד אופנת הקיץ המינימאלית של 2016 , בלטו גוונים של אפור על פני הדוגמניות. מראה האיפור לעונת האביב מציג קוד נשי, המדלג בין עוצמה לרגישות עם הדגשי איפור חד-משמעיים. ירין שחף, מורה ומנהל בית ספר הגבוה למקצועות  האיפור היופי, מסביר: "הבשורה האופנתית מתאפיינת  בגוונים אפרפרים המשתלבים בין הלבן של העיניים ומסגרת הריסים. המרקם נע בין מטאלי למט. משב הרוח הקיצי חוגג מסתורין ואלגנטיות.

הצבע  האפור שכל כך מזוהה עם דכדוך נטול חיים, יוצא מהארון ומתורגם בהצלחה לאלגנטי וממוקד. הוא הופך שכזה בזכות נגיעות קלות של צבעי האישונים: חומים, כחולים וירקרקים. כלומר, לא עוד אפור חיוור ואפלולי אלא אפור אוורירי, חי ובועט.

בין חורף לקיץ

בניגוד לעונת החורף, מרקם המייקאפ  קליל, הסומק והשפתיים  מפנים את הבמה לטובת עיניים מודגשות בגווני דרמטיים של שחור לבן אפור וכסף.סקאלת האפורים החדשה חולשת בעיקר על אזור העיניים. הצלליות חוצות את גבולות העפעף ונמשכות מעלה. עצם הגבה מאופרת בצללית לבנה, להדגשה מקסימלית של הצלליות מתחתיה. האייליינר  של החורף מפנה מקום לטובת קו ריסים ממוסגר בעיפרון לבן. התוספת שתופסת היא ערכת ריסים מלאכותיים מעצימה. הסומק בגוון "ניוד" ואילו השפתיים מתנתקות מהליפסטיק האדום לטובת שפתון  בגוון טבעי במרקם אולטרה.

בין יום ללילה

ממלכת הגוונים האפורים מתאימה לכל שעות היום.  ההבדל הוא בטונים ובמרקם. בתחילתו של יום יתאימו האפורים הקרים והבהירים במרקם מאט, דרך  תוספת  של חומים והתכולים.  בשעות הערב ניתן  להדגיש את הטונים להעמיק את הקונטרסט עם עיפרון עיניים לבן, נגיעות מטאליות  בצבעי האישון על רקע אפור מתכתי. חובבות המסיבות ומראה הגלאם יתהדרו בערכת ריסים מלאכותיים  שלא תשאיר בסביבה אף זכר אדיש.

ירין שחף בפעולה., צילום הילה אלקיים

יצילום הילה אלקיים