ניו טרנד - כל מה שעכשיו|יום שלישי, יוני 25, 2019
אתה נמצא כאן: עמוד הבית » Trend גברים » איזו חליפת חתן מככבת מתחת לחופה?

איזו חליפת חתן מככבת מתחת לחופה? 

BOSS גברים לונדום קיץ 2016 צילום יחצ חול_11s

שנת 2016 מביאה עמה משב רוח רענן של מגוון רחב של צבעים וסגנונות. בונדום, משווקת מותגי BOSS ו- HUGO מצביעים על חליפות במגוון צבעים, השחור והכחול הכהה תמיד יככבו אך הצבעים הבהירים דוגמת לבן, אפור ותכלת יהיו בולטים מאוד העונה אצל חתנים 'אמיצים' ומביני אופנה.

המותג מקפיד על הפרטים הקטנים בכל חליפה וחליפה. החליפות של המותג עשויות מבדי יוקרתיים ואיכותיים, עם דגש על בד נושם ונעים. מגוון הגזרות האלגנטיות של החליפות מאפשרות להתאים אותן למבנה הגוף. עבור החתנים מדובר בהזדמנות להופעה מנצחת, מהודקת ואלגנטית שלא תישכח.

מיכל פולק, מנכ"ל משותף ובעלים של רשת Vendome: " שוק החליפות לחתנים אחראי על מחצית ממכירות החליפות בונדום. החתן מעדיף היום להשקיע בחליפת מותג שאיננה יקרה באופן משמעותי מחליפה אחרת.
כמו כן חתנים היום מעדיפים קניה של חליפה שלמה על פני חיבור של ז'קט או וסט עם מכנס."

BOSS גברים לונדום קיץ 2016 צילום יחצ חול_25s

טרנדים
מגוון חליפות מחויטות ואלגנטיות ביותר בסיפור צבע דרמטי – שחור, החליפות בסילואטות קרובות לגוף. בדרך כלל הז'קטים עם שני כפתורים, אך נמצא גם חליפות טוקסידו וחליפות עם פיק לאפל וכפתור אחד, מלווים במכנסיים צרים בגובה בינוני. את המראה האלגנטי נשלים עם חולצות לבנות משולבות במוטיבים חגיגיים כמו חפתים, צווארונים מיוחדים,פס קונטרסט בשינת הכיפתור,או כפתורים בגוון קונטרסטי.
לנועזים מבן החתנים שילוב של חולצות כהות בגווני הכחול למראה דרמטי ומיוחד.
להשלמת המראה ולהמשך הערב נציע לחתן טי שירטים או חולצות פולו מבדים קלילים בגווני שחור, לבן וכחול.

חליפה מיוחדת בגוון לבן או בז שמורה לחתן המעוניין במראה מיוחד. חליפות בגווני הכחול כהה והנייבי בכחול מציגות את הצבע העדכני וחתני הקיץ הקרוב. הנעליים משלימות המראה תהיינה נעלים חומות במראה אחיד או וינטיג' , ונעלי עור שחורות עם שרוכים או אבזם בעורות מטוקסטרים.

מגוון חליפות פשתן וכותנה בגווני חול, גוונים טבעיים ואפורים בהירים וכהים, לחתן שמבקש מראה נינוח יותר – לאירועי גן וחוף. לחליפות אלו מוצעות חולצות פשתן בגוונים משלימים וטי שירטים מתוחכמות בצווארון V או ניקי מבדי פשתן. הנעליים משלימות המראה תהיינה נעלי מוקסין או סניקרס.

מגוון של חליפות בכל גווני האפור, בולטת בהם הינה חליפה עם אלמנטים בגוון כהה יותר – לאפל, תיפורי צד, אלמנטים מיוחדים בכיסים, ובחגורה. לחליפות אלו תתאמנה חולצות לבנות, או מגוון חולצות בגווני אפור קרח, אפור מתכתי ופסטלים. העניבות בגוונים זהים – טון על טון במרקם חלק או בעלות טקסטורה עדינה. מגוון חולצות פולו וטי שירט בגווני אפור ופסטל עם טקסטורות עדינות להמשך הערב.

מגוון של חליפות בכחולים מיוחדים – כחולים עמוקים, פטרולים. חריגה מהכחול נייבי המסורתי. חולצות לבנות משלימות מראה מאוד אלגנטי. חולצות פולו מתוחכמות בגוונים זהים להשלמת המראה.

בעונת הקיץ מומלץ ללכת על הגוונים הבהירים – אפור בהיר, תכלת ואפור כסוף אלה הגוונים המובילים העונה לצד חולצות בגווני הפסטל. חתן שלא חושש להעיז יכול לבחור חליפה לבנה בשילוב עם חולצה בגוון פסטל.

BOSS גברים לונדום קיץ 2016 צילום יחצ חול_20s

מיכל פולק, מנכ"ל משותף ובעלים של רשת Vendome ממליצה:
"אני מציעה העונה לבחור חולצה משלימה בצבע מפתיע אפור מתכתי , או כחולים עמוקים בגוונים שונים, כמובן שלבן תמיד משלים הופעה אלגנטית מושלמת. העניבות חלקות או בעלות טקסטורה או אריגה קלה בשילוב טון על טון , לחתן נמליץ על עניבה צרה ולאבות עניבה ברוחב קלאסי"

 

 

BOSS גברים לונדום קיץ 2016 צילום יחצ חול_22

BOSS גברים לונדום קיץ 2016 צילום יחצ חול_27

תצלומים: יחצ חול.